Оформлення іпотеки. Основні аспекти та особливості

Іпотека — для багатьох дуже страшне поняття, особливо з огляду на загальне підвищення рівня технологічності світу, що неминуче веде до переходу суспільства на цифрову економіку. Сучасна економіка хоч і заохочує довгострокові кредити, все одно своїми зростаючими кредитними ставками і стискаючими рамками різних заставних зобов’язань, намагається скоротити шлях від безпосередньої покупки товарів або благ до повної виплати її вартості. 

Проте, іпотека є оптимальним варіантом виплати дорогих покупок, а саме нерухомості. Кредитна справа може проходити різноманітні перевірки, а рішення щодо надання кредиту оформлятися місяцями, з огляду на підвищений ризик, наприклад, має значення стабільність вашого доходу, що необхідно ретельно перевірити, особливо з-за оформлення кредиту на придбання житла, бо тоді ви, швидше за все, будете виплачувати іпотеку впродовж декількох десятиліть. Зокрема, співробітники кредитних і банківських організацій обов’язково перевіряють вашу кредитну історію, місце роботи, репутацію у роботодавця, а також сімейний стан.

Також, позичальник повинен мати досить високий дохід для того, щоб банк дав згоду на оформлення довгострокової іпотеки. Головний плюс іпотеки в тому, що, з огляду на тривалий час виплачування, іпотека характеризується низькою процентною ставкою у порівнянні до стандартних короткострокових, призначених для середньостатистичного користувача, споживчих кредитів. Навіть при середньому доході, якщо ви вирішили придбати квартиру, платіж по іпотеці не повинен перевищувати 40% вашого місячного доходу: заробітної плати за місцем офіційного працевлаштування або офіційних доходів, отриманих з інших джерел.

Головною умовою оформлення іпотеки є обов’язкове надання нерухомого майна в якості застави.

Однією з найбільш корисних і інноваційних послуг є кредит під заставу нерухомого майна на медичні цілі. Наприклад, якщо вам терміново потрібна операція, в такому випадку певні банки або кредитні організації можуть видати вам позику для здійснення серйозних операцій або довгострокових лікувальних курсів під заставу об’єктів нерухомості, що належать позичальнику або його майновим поручителям.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь