Секрети успіху та популярності італійського бренду Вaldinini

У модному колі не рідко трапляються історії, коли успіх компанії — це поєднання випадкових відкриттів, везіння та таланту. Ще один варіант досягнення вершин — це наполеглива праця і щоденна робота заради майбутнього процвітання. Третій варіант полягає у геніальності засновника бренда, яка може подолати будь-які труднощі та перепони.

Якщо говорити про історію Baldinini, то це комбінація усіх перерахованих факторів. Засновники бренду мали величезну мрію створювати якісні та стильні вироби. Для цього вони наполегливо працювали, знаходили цікаві рішення, розроблювали нові методи роботи.

Все починалося з маленької майстерні, в якій італійські майстри працювали над створенням якісного взуття. І тепер у світі моди є відома компанія з віковою історією. А її вироби носять відомі особи, актори, телеведучі.

Вже більше 100 років Baldinini випускає взуття відмінної якості. І зараз на виробництві притримуються традицій ручної роботи. Окрім того, асортимент поповнився стильними аксесуарами: окуляри, сумочки, парасольки, годинники. Також бренд має власну лінію парфумів.

Більш детально про його історію розповімо далі.

З чого починався шлях Baldinini?

На початку 20 століття родина Бальдініні вирішила відкрити власну невелику майстерню. Саме там починалося створення відомого сьогодні на весь світ взуття у класичному стилі. Цю ідею можна було вважати на той час досить ризикованою і грандіозною. Вся справа в тому, що майстри взуття у той час особисто приходили додому до клієнтів або ж заходили до людей, щоб рекламувати свої послуги. Тому така стаціонарна лавка на той час була єдина у своєму роді. Там можна було замовити взуття за індивідуальними мірками, що створювалося вручну.

Поступово вдосконалювалися методи роботи, використовувалися нові матеріали. Друга Світова війна внесла свої корективи в роботу майстерні. Baldinini, як в іншим майстрам довелося виживати і долати кризу.

Нова ера у розвитку бренду — Джиммі Бальдініні

Чоловіче взуття італійського бренду було вже відоме за межами країни, коли до управління компанією став Джиммі Бальдініні, онук засновників. Саме він зробив усе можливе, аби про бренд заговорили у всьому світі. Ще з дитинства він зрозумів, що буде займатися модою. В 15 років він самостійно створив модель взуття – оригінальні сандалії з декором, що нагадує метелика. Пара була швидко продана, а на Джиммі чекало стрімке кар’єрне зростання у сімейній компанії.

Починаючи з 70-років, на компанію чекало багато позитивних змін. Асортимент розширюється, з’являється багато нових цікавих моделей. До співпраці запрошуються досвідчені дизайнери. В 1974 році шалену популярність отримала “модель №75”. Це були відкриті, стильні, сабо від Джиммі Бальдініні. Їх активно розкуповували, і майстри ледь встигали виготовляти нові пари.

Оригінальний дизайн, яскраві рішення і елементи авангарду – це був неочікуваний відхід від класичного стилю компанії. Але ці зміни повністю виправдали себе. В 1980 році почався активний випуск модних аксесуарів. 90-ті роки запам’яталися створенням елегантних червоних туфель с чорним оздоблення.

Baldinini в наш час

В 2001 році половину пакету акцій італійського бренда придбала корпорація MBFG. У 2008 році лише за перші пів року обсяги продажів склали 47 млн доларів. Через 3 роки Джиммі Бальдініні стає віце-прем’єром Асоціації італійських виробників взуття (ANCI). Цікаво, що дизайнер реалізував себе і у готельному бізнесі, відкривши Gimmi Hotel. А також приймав участь у створенні колекції елітних вин.

Джиммі Бальдініні безумовно став яскравою та значущою особистістю у долі італійського бренда. Він став уособленням відданості сімейній справі. У своїй роботі модельєр вміло поєдну досвід італійських майстрів з сучасними інноваційними рішеннями та технологіями.

Модне взуття від Baldinini

Якісні, стильні моделі Балдинини відображають культуру країни, естетику та невимовний смак. Жіноче та чоловіче взуття допомагає підкреслити статус та стиль власника.

До всіх категорій виробів висуваються 2 основні вимоги: стильний вигляд та ідеальна посадка на нозі. В колекціях Baldinini представлені моделі різного призначення: для ділових переговорів, неформальних зустрічей з друзями, вечірок та активного відпочинку. Велике різноманіття кольорів та текстур, використання оригінальних варіантів оздоблення геометрія, етно).

Чоловіки у лінійках Baldinini можуть обрати для себе стримані оксфорди, елегантні дербі чи трендові кросівки. Представниці прекрасної статі не зможуть пройти повз стильні туфлі на високих підборах або витончені босоніжки.

Італія точно знає що запропонувати сучасним модникам. Baldinini взуває увесь світ вже більше 100 років и здається не збирається зупинятися на цьому.

Залишити відповідь