Дитячий журнал коміксів та ілюстрацій JUNO Comics&Illustrations

Якісні комікси розширюють дитячі горизонти грамотності, розуміння та світогляду, виховують художній та естетичний смак. Mini Rivne дуже захопила тема дитячих коміксів, статтю про їхню історію, від минулого до майбутнього ви вже певно бачили:)

Хочемо поділитися з вами знахідкою – новим якісним українським журналом коміксів та ілюстрацій для дітей.


Журнал “JUNO Comics & Illustrations”відрізняється від усього, що представлено зараз на ринку дитячої періодики – і з точки зору інформаційного наповнення, і з точки зору графіки.

Ключова перевага журналу – це власне виробництво коміксів для дітей: розробка ідеї, створення малюнків, написання унікальних текстів – усе це результат роботи великої української команди фахівців, яка має на меті просування якісних україномовних коміксів в Україні.

Кожен кадр коміксу вимагає максимальної уваги з боку художника. У команді журналу “JUNO” – 27 художників. Наприклад, у коміксі Левко і Савко ілюстратори створили близько 70-ти кадрів! У кадрі має бути все, що потрібно для подальшого розуміння того, що відбувається в сюжеті. При цьому події повинні бути зображені в самому вдалому ракурсі, та правильно вибрано момент, а текст повинен містити в собі саме те, що допоможе стежити за ходом ланцюжка подій і нічого зайвого. Загалом в JUNO приблизно 279 кадрів.

Зміст кадрів, розташування елементів, позначені кордони і колірні відтінки – все це створює певні настрої і викликає потрібні почуття у читача. Причому кадри не спроможні зобразити абсолютно все – вони лише показують малу частину того, що відбувається – інше читач домислює самостійно. І завданням художника є домогтися того, щоб у різних читачів в свідомості виникав один і той же сюжет.

Читацька аудиторія періодичного видання – допитливі дітки від 7 до 15 років та їхні сучасні батьки.

На сторінках “JUNO” ви знайдете позитивні, пригодницько-фантастичні комікси, розповіді, огляди цікавих книжок для дітей та їх батьків, різноманітні цікавинки  – і все це в хорошому графічному виконанні, яке ми звикли бачити в західних журналах для дітей і книгах.

Пілотний випуск журналу був представлений на Київському фестивалі коміксів 15 жовтня 2017 року, та вже отримав низку схвальних відгуків від батьків та дітей.
Ось коментарі батьків на сторінці журналу:

Mini Rivne поспілкувалось з  засновником дитячого журналу “JUNO” Максимом Курінним:

 – Як виникла ідея створення коміксу українською?

Максим: “Ідея дитячого журналу в мене виникла два роки тому, коли я почав купувати своєму синові дитячі журнали. Попри наявність дитячих журналів, їх якість та відношення до контенту, на мій погляд, незадовільні. Як правило, якість в таких журналах не на першому місці.

Українська дитяча періодика сьогодні відстає від дитячої літератури. Попри великий вибір дитячих україномовних книжок, дитячі журнали залишаються поза увагою видавців. Для мене, останньою краплею стало те, що в березні 2017 року, в кіоску Преса я купив журнал. Як виявилось, номер журналу був за грудень 2015 року. Доходить до абсурду! Нам не соромляться продавати журнал якому вже більше року.

Така ситуація – це відсутність внутрішнього конкурентного ринку. Я вирішив не гаяти більше часу і взятися за реалізацію свого плану:  створити якісний україномовний журнал для дітей”.

 – Чому журнал має назву “JUNO”, він для дівчаток, хлопчиків?

Максим: “Від слова junior. Журнал буде цікавим та пізнавальним і для дівчаток,  і для хлопчиків”.

 – Яка періодичність виходу журналу?

Максим: “1 раз в квартал”.

 – Кожен номер читачів чекають нові історії? Чи продовження старих?

Максим: У номері є як нові історії так і продовження історій.

 – Які потреби чи завдання для розвитку дитини, на вашу думку, може вирішити ваше видання?

Максим: “Основна мета журналу – стимулювати дітей до самостійного читання. У ранньому віці, не всі діти полюбляють читати, а короткі тексти в картинках мимоволі примушують читати. Графічні новели (комікси) – яскравий та легкий варіант привчити дітей до культури читати самостійно, не тому, що в школі дали завдання.

 – Як замовити журнал?

Максим: Можна замовити на сайті – http://juno.in.ua/

 – Чому на вашу думку, батьки мають купити саме ваш журнал дитині?

Максим: Це складне питання (сміється). Ми просто робимо хороші комікси для дітей. Дітям та батькам подобається наш журнал.

Одного разу у нас замовив журнал чоловік. Коли забирав журнал з нової пошти, потрібно було заплатити гроші, плюс комісію за переказ. Клієнт написав, що це його трохи засмутило.

А через годину написав знову коментар:
 – Діти радіють, а це головне.
На що Максим відповів:
– Ми продаємо радість дітей 🙂 – це головне! Давайте робити журнал разом!”

 

Сайт: http://juno.in.ua/
Сторінка: fb.com/juno.in.ua

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь