KidIT — ІТ-школа для дітей від 5 років

Наша мета — розвинути в дітях нові вміння взаємодії з гаджетами, змістивши акцент з пасивного споживання технологій на активне їх творення.

Вміння самовиразитись, новаторське мислення, аналітичні здібності та вміння працювати в команді — ось які навички необхідні людям майбутнього. В умовах стрімкого технологічного прогресу важко сказати, які професії будуть потрібні в майбутньому. Автоматизація людської праці повністю змінює роль освіти в житті людини. Якщо раніше достатньо було просто передати якісь знання учню, то тепер необхідним стає акцент на розвитку особистості.

На наших заняттях ми передаємо дітям навички, необхідні для успішного майбутнього дитини – 4К (комунікація, креатив, командна робота, критичне мислення). Те, чого навчають у Кремнієвій Долині, але тут, в Україні.

Ми не ставимо за мету виховувати лише юних програмістів. Завдання KidIT — зацікавлювати дітей у навчанні, творчості, саморозвитку за допомогою технологій. Ми виховуємо в дітей новаторське мислення, і в майбутньому воно знадобиться їм за будь-якої професії.

Гаджет — це не просто іграшка, а інструмент. І тільки сама дитина може вирішити, як їй використати цей інструмент. На наших заняттях діти в ігровому форматі практикуються у систематизації інформації, а разом із тим роблять перші кроки у математиці, читанні та навіть у вивченні англійської мови.

На сьогодні в нас пройшло навчання понад 1500 дітей у 13 містах України. Ці неймовірні діти створили понад 600 своїх власних проектів — дитячих анімацій, мультфільмів та ігор. 12 із них стали призерами Міжнародних конкурсів розробників ігор, які проводилися в Києві, Лос-Анджелесі та Белграді.

Як відбувається навчання?

Формат уроку в нас ігровий: часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.

Планшетна частина роботи – це 30% часу всього заняття, 70% часу – всілякі ігри на розвиток навичок 4С (креатив, комунікація, командна робота, критичне мислення). У групі 6-8 дітей. На кожному занятті з групою працюють 2-3 Ніндзі.

Результат кожного рівня – створена дитиною на гаджеті власна інтерактивна історія або гра з вигаданими персонажами, історією та сюжетом.
Поки діти займаються, у батьків є можливість поспілкуватися один з одним в сусідній кімнаті. Там, до речі, зазвичай відбуваються не менш цікаві балачки, ніж у малечі.

Хто викладачі?
З дітьми в нас займаються Ніндзі. Ми навмисно не називаємо їх ні вчителі, ні вихователі. У дітей уже сформувалося певне бачення вчителя – доросла тьотя, яка сварить, коли бігаєш по класі або регочеш з однокласником під час уроку. Не хочемо, щоб таке упередження впливало на атмосферу заняття.

Наші заняття кардинально відрізняються від того, що ви побачите в інших школах. Ніндзі у нас зазвичай сидять посеред дітей на кріслах-мішках, регочуть та бігають разом із ними. І ніколи не сварять. НІ-КО-ЛИ.

Ми просто не бачимо в цьому потреби. Якщо дитина відволікається – проблема в нас. Значить, треба придумати щось цікавіше! Звучить як виклик. Тому й у викладачі ми беремо лише таких людей, які готові до таких викликів. Тих, хто готовий стати Ніндзею.

Програмісти, project-менеджери або молоді освітяни з технологічною освітою. Люди, які обожнюють дітей і легко з ними ладнають. Ті, хто впевнені, що в кожній дитині захований геній, і хто бере на себе відповідальність цього генія розкрити.

Приєднуйтесь до сторінки Kid’IT в Facebook, щоб бути в курсі всіх новин і подій!

Адреса: вул. В’ячеслава Чорновола, 1, 2 поверх, офіс 204.

З питань партнерства: Людмила Поліщук

Телефон: +38 (067) 947-50-58

Сайт: www.kidit.com.ua/city/rivne/
Група KidIT у Facebook  

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь