Перший клуб віртуальної реальності в Рівному

Що таке віртуальна реальність?

Віртуальна реальність — це технологія, яка дозволяє створити дуже реалістичний цифровий світ і перенести вас в нього. Максимальна занурення досягається завдяки тому, що ви можете як впливати на віртуальне оточення, так і отримувати зворотню реакцію.

Процес занурення дуже простий. Одягаєш шолом, береш в руки контролери — і ось ти вже не в ігровому клубі, а в де-то в постапокаліcтіческом світі знищуєш зомбі в vr-атракціоні. Окуляри дають картинку HD-якості 1200х1080 пікселів на кожне око, тому ти дійсно відчуваєш себе героєм гри. Озираєшся на всі боки. В окулярах кут огляду 110 градусів, тому бачиш всіх насуваються ворогів. Контролери перетворюються в вогнепальну зброю. Ніякого дискомфорту і запаморочення — частота оновлення 90 кадрів в секунду дозволяє без проблем досліджувати віртуальні світи.

Що Вам пропонують?

У клубі ви насолодитеся кращими і новітніми іграми для HTC і Sony. В іграх ви можете стати як героєм одинаком так і зіграти в компанії до 4 осіб. У нас в клубі сама доброзичлива і домашня обстановка. Індивідуальний підхід до кожного. Навчають безкоштовно!

Персонал допоможе вам освоїтися в новому для вас світі віртуальної реальності. Ви оплачуєте тільки час проведений в грі.

Відчуйте себе досвідченим космічним бійцем або гонщиком Формули 1, лицарем, який бореться з орками або укладіть суперника на рингу в жорсткому двобої.

Можливість грати і проводити час з друзями. В наявності понад 100 ігор як для одиночної гри так і для компаній до чотирьох чоловік. Ви можете приходити зі своєю їжею і напоями!

Знижки для студентів, школярів та іменинників. Вам пропонують постійно діючу знижку 25% для студентів, школярів і іменинників. Також спеціальна пропозиція для сімейного відпочинка. Ви можете орендувати наш клуб повністю за 700 гривень на годину.


Скільки це коштує?

Будні дні до 18-00, 150 грн/година.
Будні дні з 18 до 23, 200 грн/година.
Вихідні та святкові дні, 200 грн/година.

Постійні знижки для студентів і школярів в будні дні до 17-00 30%. Для іменинників і їх гостей в будь-який день 25%.

Найпопулярніші ігри:

  • DOOM VFR
  • Minecraft
  • Resident Evil 7
  • Beat Sabre
  • SUPERHOT VR
  • Moss

Контакти: 
вул. Соборна, 185
+380957265707
vrclubrivne@gmail.com
Facebook
Instagram
Сайт

Залишити відповідь