Site icon Міні Рівне

Як зробити для дівчинки гарну зачіску вдома (ФОТО)

Зробити святкову зачіску з косичок, кольорових стрічок, гумок та заколок виявляється дуже просто. Потрібно лише трішки фантазії та часу. Міні Рівне пропонує матусям маленьких модниць підбірку фото креативних зачісок для дівчаток. Маленька красуня виглядатиме бездоганно завжди.

Короткі зачіски для дівчаток з гумками завжди на часі, адже вони підходять навіть для короткого волосся. Така зачіска зручна, якщо дитина відвідує дитячий садочок, гурток чи дитячий розвивальний центр. Зачіска дозволяє прибрати волосся з лиця, і воно не заважає дитині гратися чи займатися творчістю.

Дитячі зачіски з гумками
Зачісок з гумками існує безліч, функціональність та універсальність цього аксесуару у тому, що можна кожного разу придумувати нову зачіску. Знадобиться багато гумок. Це можуть бути яскраві м’які гумки або маленькі силіконові. Гумки не замінні, якщо вам потрібно створити зачіску на весь день. Волосся буде надійно закріплені, і не буде заважати дитині. Плюс таких зачісок в тому, що вони підходять як для короткого волосся, так і для волосся середньої довжини. Принцип створення таких зачісок в тому, що кожен хвостик вплітається в наступний хвостик, таким чином все волосся міцно закріплене.

 

Зачіски для дівчаток з косамиКоса, мабуть, найпопулярніша зачіска серед дівчаток. Способів плетіння кіс дуже багато, це може бути звичайна французька коса, кіска «колосок», водоспад, ажурні коси з кількох пасом і ін. Не варто відмовлятися від цієї зачіски, якщо у вашої дочки коротке волосся: допомогою французьких кісок можна цікаво оформити зачіску або прибрати чубок. Якщо у вашої красуні довге волосся, то варіантів зачісок з косами не злічити. Кіски можуть виступати як елемент зачіски, наприклад, коли коса потрібна, щоб прибрати з обличчя не потрібні пасма або чуб або ж як повноцінна зачіска. Одним з найбільш популярних варіантів є зачіска з двома кісками, це може бути класичне плетіння з трьох пасом або французькі коси. Для волосся середньої довжини, краще вибрати французький варіант плетіння, таким чином волосся не будуть випадати з зачіски і вона буде охайною.

Зачіски для дівчаток з хвостиками
Для багатьох зачіска з хвостиками є традиційною та повсякденною. Зазвичай це два хвостики на маківці або ж внизу. Однак навіть з хвостиками можна придумати оригінальну зачіску. Можна поекспериментувати з проділом. Якщо ви хочете зробити традиційні два хвостики, то можна зробити креативний проділ – зигзаг, однак такий проділ не підійде для короткого волосся, бо воно буде випадати з зачіски. Ще один спосіб урізноманітнити повсякденну зачіску – зробити проділ збоку.
Звичайні хвостики будуть виглядати святково, якщо прикрасити їх за допомогою аксесуарів. Це можуть бути красиві гумки, атласні стрічки або милі бантики.

 

 

 

 

 

 

 

Джерело

Exit mobile version