Site icon Міні Рівне

4 кращих конструкторів LEGO осіннього сезону-2019

Ці цеглинки та пірамідки завоювали увесь світ. Ними граються на п’яти континентах, вони мають декілька рекордів книги Гіннеса та щиру любов мільйонів дітлахів. Щохвилини конвеєр концерну випускає 600 нових деталей майбутніх розумних іграшок. Класичні, для самих маленьких, ніндзяго та динозаври, Хогвартс та дорослі моделі автомобілів. Що цікавого подарували конструктори Лего дітям до нового шкільного року?

Lego Hidden Side School

Лего Потаємна сторона – це неймовірна історія по звичайну школу, що має свою таємницю. Днем це просто школа, але із настанням сутінок вона обертається на щось загадкове та непередбачуване.

Приготуйтесь провести з цією іграшкою багато вільного часу із дітьми: повний комплект складається з 1474 елементів. Це нова лінія доданої реальності для дітей від 9 років. Продаж іграшки стартує у серпні 2019 року – під початок нового шкільного року.

Lego Emmet and Benny’s ‘Build and Fix’ Workshop
Майстерня Еммета та Банні. Конструктор розрахований на дітей від 4 років. Це перші кроки малечі, коли вона самостійно складає будівлі, транспортні засоби та багато інших корисних речей. У новому наборі деталі для збирання двох конструкцій:

Lego Architecture Paris


Знайомство з цікавинками світу продовжує фантастичний та романтичний Париж. До комплекту із 649 предметів входять елементи найбільш відомих прикрас французької столиці. Разом із дітьми із історією та чудовою архітектурою Тріумфальної Арки, Єлисейських Полів, Монпарнасу, Гран-Пале, Лувром та Ейфелевою вежею. Автори конструктору не забули про газони та дерева, навіть є декоративну паризьку вивіску.

Конструктор має певний масштаб та кольорову гаму, що дозволяє скласти вірне враження від досконалості пропорції будівель та споруд, що відомі у всьому світі. Готовий комплект стане прикрасою не лише школи, але й офісу.

Lego Ninjago Cole’s Earth Driller


Лего ніндзяго – це велика родина комплектів із власною історією, анімаційним серіалом та навіть кінофільмом. Діти чудово знають історію маленьких ніндзя та із задоволенням поповнять колекцію новою іграшкою.

Новинка 2019 року – це Бурильник Землі. За допомогою складної фігури машини діти зможуть виконати протистояти кам’яній армії та використовувати власноруч зібрані гармати.

Exit mobile version