Шаблони листів до святого Миколая та святкові конверти

До 19 грудня залишаються лічені дні. Щоб наповнити переддень свята чарівною атмосферою, напишіть разом з дитиною листа Святому Миколаю!  Ми підготували для вас добірку оригінальних та яскравих листів, які сподобаються не лише чарівникові, а й малятам!

Читайте також: Куди писати лист Діду Морозу та Миколаю: адреси і резиденції

Зразок листа

Без допомоги батьків тут не обійтися, тому приділіть свій часу, щоб допомогти малюкові написати лист і красиво його оформити. На початку листа Святому Миколаю варто розповісти про добрі вчинки дитини за рік. І вкласти в святковий конверт маленьку ялинову гілочку як провісника свята.

«Здрастуй, Святий Миколай! Протягом всього року я був слухняним, допомагав батькам по дому, складав свої іграшки, старанно вчився. Я чув про багато чудес, які ти здійснюєш і скільки добра робиш людям. Сподіваюся, не відмовиш в моє прохання виконати моє заповітне бажання. Я дуже хочу отримати на свято ………….

Святий Миколай, виконай, будь ласка, мою мрію, а я буду намагатися не розчаровувати тебе і батьків весь наступний рік. Підпис та вік».

Головне, лист святому Миколаю написати заздалегідь, щоб він встиг підготувати подарунок вчасно.

Готовий лист слід покласти на підвіконня і очікувати, поки помічники святого Миколая заберуть його адресату.

Просто збережіть картинку у себе на комп’ютері та роздрукуйте її.
З прийдешнім Новим роком  і нехай Дід Мороз принесе вам саме те, про що ви мріяли!

Шаблони листа святому Миколаю:

Листи конверти для святого Миколая:Яскраві новорічні бланки:Сподобалась стаття? Хочете ще більше цікавих ідей? Тоді пишіть нам коментарі! 

Залишити відповідь