Контейнерні морські перевезення – що потрібно знати

Морські вантажоперевезення – один з найбільш широко затребуваних та популярних способів доставки вантажів між країнами. Даний варіант не є найшвидшим, за те доступний за ціною.

Морські сполучення задіюють для забезпечення економічних відносин з партнерами з інших країн. Цей транспорт є кращим вибором для здійснення торгівлі на міжнародних ринках, поставки сировини, товарів, великовагового, габаритного обладнання.

Контейнерні перевезення можуть бути звичайними або збірними. У першому випадку контейнер замовляє один вантажовідправник, у другому зусилля кооперуються. Невеликі партії товарів від різних відправників збираються в один контейнер, відправляються разом. Це збільшує терміни доставки, за те знижує ціну послуги.

Плюси морських контейнерних перевезень

Основні особливості й переваги перевезення вантажів контейнерами:

  • в складі збірних партій може бути фактично необмежена кількість товарів, оскільки внутрішній об’єм контейнера значний;
  • водний транспорт споживає небагато палива, економічний;
  • система оформлення документів для навантаження-розвантаження проста;
  • оскільки вантаж упакований в контейнер, він буде захищений від впливу погодних факторів, розкрадання, втрат;
  • морські відправки здійснюються без перебоїв, регулярно (але залежать, маршруток, заходів у порти).

Тобто морські перевезення контейнерів – один з кращих варіантів відправки, доставки вантажів до кінцевого пункту призначення. Головне вибрати надійного посередника, який дасть гарантію високої якості обслуговування, незмінності ціни в процесі співпраці.

Чому саме контейнери

Доставка вантажів з однієї країни в іншу цілими та неушкодженими – важливий етап міжнародної торгівлі. Найпростіше, практичне вирішення завдання – перевезення товарів в контейнерах.

Контейнер дає можливість перевозити вантажі між пунктами А і Б в одній ємності. Це і тара, і склад для вашого вантажу. Даний тип перевезень існує давно, але не стає менш затребуваним в силу численних переваг. Контейнерні перевезення виключають простоювання, зменшують час перевезення, мінімізують ризики псування вантажів, знижують витрати на упаковку, виготовлення тари, зменшують. Для покупки контейнерів потрібні початкові вкладення, але ці вкладення багаторазово окупаються під час використання.

Ціна питання

Вартість послуг морського вантажоперевезення буде залежати від таких факторів як тип контейнера, особливості вантажів, дальність порту прибуття. Наприклад, для небезпечних відправлень і тих вантажів, які вимагають особливих умов зберігання, транспортування, обов’язково оформляються супровідні документи, які не потрібні в інших випадках. Крім паперів, готують спеціальні бокси. Виконання зазначених умов пов’язано з додатковими фінансовими, тимчасовими витратами.

Зазвичай на сайті вантажоперевізника можна знайти онлайн-калькулятор, який дозволить швидко приблизно розрахувати вартість сервісу. Інший варіант дізнатися умови співпраці – звернутися до консультантів обраної компанії, залишити заявку на зворотний зв’язок.

Що слід враховувати замовникові

Морські вантажоперевезення далеко не найшвидші – відповідно, вони підійдуть тільки тим відправникам, у яких є час в запасі. Вибір між авіа і морем – це вибір між швидкістю надання послуги та рівнем її якості. Морські контейнерні відправлення сподобаються клієнтам, для яких час доставки не надто важливо, зате потрібно заощадити на логістиці.

Оптимально буде заручитися допомогою і підтримкою професіоналів. Вони будуть супроводжувати вас під час надання послуги, нададуть необхідні консультації, підготують документи, нададуть гарантію доставки вантажу цілим та неушкодженим. Також посередник займеться митним оформленням вантажів з урахуванням діючих договорів, правил, виконає обов’язкову обробку товару. Митне оформлення необхідне для реекспорту, реімпорту, експорту, імпорту товарів, тимчасового вивезення та ввезення, здійснення безмитної торгівлі. Якщо документи на партію будуть не в порядку, будуть можливі складності з її доставкою в пункт прибуття. Краще заздалегідь передбачити всі ризики, щоб виключити фінансові втрати в майбутньому.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь