Site icon Міні Рівне

Мультфільми за мотивами українських народних казок

Ми зібрали добірку мультфіьмів за мотивами українських народних казок:

Казка Івасик Телесик

Неймовірно красивий, живописний і теплий за своєю енергетикою український мультфільм “Івасик-Телесик” створили у 1989 році на студії “Київнаукфільм” знані митці – Алла Грачова (сценарист і режисер), Микола Чурилов (художник-постановник) та уся команда студії. Подивившись цю казочку, кожен починає розуміти важливість теплих родинних стосунків та піклуватись один про одного… Тішить, що казка, де бореться добро зі злом, має гарний кінець, і родина залишається радісною і щасливою…


Мультфільм Котик та Півник

Мульфільм “Котик та Півник” – класика дитячих мультиків, на яких росте малеча.
Жили-були Кіт і Півник. Зібрався якось Кіт у ліс за дровами, а Півника залишив будинок прибрати, та поїсти приготувати. Як тільки Кіт пішов, Лисиця – тут як тут. Виманила Півника з дому, схопила і побігла в ліс…  Цікава українська народна казка про Кота, Півника та хитру Лисицю екранізована на студії “Київнаукфільм”, у 1991 році, до цього доклали свої вмілі руки: сценарист і режисер Алла Грачева,  художник – Микола Чурилов. Музику написав  композитор Юрій Шевченко.


Мультфільм Коза дереза

Історія короткометражної анімації починається на базарі. Глава великої родини приходить на ринок прогулятися. У нього все є: і два сина, і дружина, і невелике господарство, і жили вони дружно, тільки кози будинку не вистачало. А тут удача така, продається коза. Ось тільки вона непроста виявилася. А чому? Це можна дізнатися, якщо почати дивитися мультфільм Коза-дереза, випущений в 1994 році на студії «Укранімафільм».

Сучасний варіант казки Коза дереза


Мультфільм Колосок

Мультфільм Колосок був знятий телекомпанією «Київнаукфільм» ще в 1982 році. Однак з тих пір він не втрачає своєї популярності і продовжує повчати малюків і в наш час. Мультфільм був створений режисером Леонідом Зарубіним і сценаристом Н. Ленем, який працював за сюжетом знаменитої української народної казки з аналогічним сюжетом і назвою. У цій картині ви дізнаєтеся, яка користь від роботи і чому не можна лінуватися і цілий день веселитися.

Мультфільм є пізнавальним і підійде для дітей різного віку.


Мультфільм Котигорошко

У 1970 році режисерові Борису Храневич вдалося успішно екранізувати народну казку про хлопчика, який з’явився з стручка гороху. Мультфільм Котигорошко пропонує маленькому глядачеві стати свідком того, як невеликий і на вигляд несильний малюк дивує всіх твердістю своїх м’язів. Чи повірить в нього сімейна пара, яка втратила всіх своїх дітей, яких забрав з собою страшний пятиглавий змій? Хто стане переможцем в цьому страшному бою?


Мультфільм Кривенька качечка

Будь-яка народна мудрість заслуговує того, щоб її екранізували, але режисер Алла Грачова прийняла рішення зберегти на плівці саме цю історію. Мультфільм  розповість про те, як доброта, подарована людям, обов’язково повернеться вам в подвійному розмірі. Старенькі герої нашого твори вже й не сподівалися, що у них будуть діти, однак доля підкинула їм шанс відчути радість батьківства. Давайте дивитися, як вони впораються.


Мультфільм Лисичка з качалкою

Казочка “Лисичка з качалкою” розказує про хитрощі безсоромної шахрайки-лисички у селі та доброту довірливих селян селян… Та правда, все ж таки, перемогла… Мультик створено у 1977 році на студії “Київнаукфільм”, режисер – Борис Храневич.


Мультфільм Солом’яний бичок

Старий добрий мультфільм “Солом`яний бичок онлайн” за мотивами української народної казки, про те як дід зробив дід бичка з соломи та провчив бешкетників ведмедика, лисицю і зайченя, які без дозволу господарювали у нього на городі і в курнику…  Мультфільм створений на студії “Союзмультфільм” у 1954 році: сценарій фільма написала Ірина Філімонова, режисери – Леонид Аристов та Ольга Ходатаєва, музику написав Микола Будашкін, намалював героїв – Леонід Аристов.


Мультфільм Ходить гарбуз по городу

Мультфільм Ходити Гарбуз По Місту розповість жартівливу музичну історію про планову перевірку главою сімейства облікового складу родичів. Перевіряючим виступає Гарбуз (гарбуз), місце дії – город, Інспектовані – диня, огірки, картопля та інші, мета – переконатися в доброму здоров’ї та житті всіх мешканців городу. Картина знята студією «Укранімафільм» за мотивами відомої української народної пісні.


Мультфільм Ріпка

“Був собі дід Андрушка, а в нього баба Марушка, а в баби дочечка Мінка, а в дочки собачка Хвін-ка, а в собачки товаришка — киця Варварка, а в киці вихованка — мишка Сіроманка…”  За мотивами української народної казки про те, як виросла у діда велика ріпка, і як дружно, цілою родиною, прийшлося її витягати з землі, створено веселий, красивий мультфільм “Ріпка”.


Мультфільм Рукавичка

Хто з нас не знає мультфільм Рукавичка, який знятий за мотивами російських казок? Цей шедевр анімації народився на українській кіностудії в 1996 році, режисура надала мультфільму комічний жанр, який буде гідно оцінений глядачем. Режисер короткометражного фільму Марченкова Наталя вдало зробила дитячий мультфільм практично без слів, але де сповна присутні емоції, гра інтонацій і звуків і, звичайно, чудова музика.

Сподобалась добірка? Напишіть нам будь-ласка!:)

 

Exit mobile version