5 новорічних мультфільмів, які варто переглянути разом з дітьми

Новорічні мультфільми та казки цікаво дивитися саме під час зимових свят. Вони допомагають зануритися в атмосферу новорічного дива навіть дорослим, не кажучи вже про дітей.

Зимові вечори – ідеальний привід влаштуватися всією сім’єю перед екранами з чашкою гарячого какао і печива. Діти обов’язково запам’ятають новорічні свята, як чарівний час.

Сьогодні ми можемо вибирати з безлічі анімаційних фільмів на будь-який смак та вік. Ми пропонуємо згадати про п’ять мультфільмів, які вчать доброті, любові та віри в диво.

Лускунчик, 1973

Радянський музичний мультфільм про зачарованого принца – одна з кращих екранізацій казки Гофмана. Тут є боротьба зі злом, серйозні випробування, чаклунство і чари любові. Казка не тільки вчить сміливості та доброті, а й занурює дітей у світ класичної музики.


Дванадцять місяців, 1956

Бажання королеви – закон, навіть якщо їй хочеться пролісків в середині зими. Зла мачуха, щоб отримати королівську винагороду, посилає в ліс свою пасербицю. Бідна дівчина думала, що на смерть замерзне, але серед дерев побачила багаття. Так вона познайомилася з 12 місяцями, які виявилися щедрими на чудеса.


Сніговик-поштовик, 1955

Напередодні Нового року діти зліпили Сніговика і доручили йому важливу справу – доставити лист самому Дідові Морозу. Але в лісі Сніговик розгубився, так як зовсім не знав дороги до чарівника. Коли Вовк, Лисиця і Сова дізналися, що за лист можна отримати щось велике і гарне, вони задумали відібрати його. Що ж було в тому листі насправді?


Міккі: Одного разу під Різдво, 1999.

Міккі та Мінні збирають друзів в переддень Різдва. У кожного з них припасені чудові історії про різдвяні пригоди.


Кошмар перед Різдвом, 1993

Мультфільм-мюзикл про те, як король жахів Джек Скеллінгтон раптом опинився в місті Різдва. Він вперше відчув, що таке радість і доброта. Йому дуже захотілося теж прийняти у всьому цьому участь, і він не придумав нічого кращого, як викрасти Санта Клауса і зайняти його місце.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь