Site icon Міні Рівне

Освітян та батьків школярів Рівного запрошують до діалогу

Останнім часом дуже часто доводиться чути від батьків та й від учителів про проблеми у системі освіти. Є багато критики, негативних емоцій та відгуків з обох сторін, однак обмаль конструктиву.

Громадська організація “Фонд освітніх ініціатив” запрошує усіх небайдужих та зацікавлених у реформуванні сучасної системи освіти до співпраці та продуктивного діалогу між усіма учасниками навчального процесу.

Команда Фонду закликає батьків, вчителів та експертів з організації альтернативних освітніх форматів на перший захід-дискусію на тему “Чи можуть батьки впливати на зміни у школі?” 

Особливе прохання долучитися вчителів загальноосвітніх шкіл Рівного до обговорення освітніх проблем міста, адже на думку організаторів, без вчителів дискусія не буде ефективною. Вхід – вільний, обов’язкова реєстрація.

Активісти Фонду також пропонують взяти участь в опитуванні, мета якого дізнатися думки батьків про сучасний стан справ у школі та їхні очікування щодо нової школи.

Команда Фонду переконана, що прийшов той момент, коли учасником та ініціатором змін у системі освіти може стати кожен. Тож долучайтеся до руху ентузіастів та приймайте активну участь у покращенні майбутнього наших дітей.


Громадська організація – “Фонд освітніх ініціатив” розпочала свою діяльність з квітня 2017.

Основна мета Фонду: популяризація ідей та сприяння впровадженню сучасних освітніх методик та практик в освітніх закладах Рівного (дошкільні, загальноосвітні).

Завдання:

– сприяння розширенню співробітництва у галузі освіти задля ознайомлення та впровадження в життя новітніх методик навчання та виховання;

¬ залучення до участі громадськості у формуванні освітньої політики, підготовці рішень, реалізація яких може вплинути на стан освіти в цілому;

– сприяння експериментальній діяльності, новаторству та розповсюдженню інформації, знань та передової практики в галузі освіти;

– сприяння процесу реформування системи освіти в Україні та запровадженню нових форм освітніх закладів.

Контакти:
телефон: 0983299141

Сайт: http://foi.org.ua/

 
Exit mobile version