“Перші регіональні курси масажу” – можливість для батьків навчитися масажу

курси На сьогодні масаж став невіддільною частиною батьківської культури та небезпідставно зайняв одне з почесних місць у переліку необхідних умов догляду за малюком.

Користь масажу – очевидна і робити його своїй дитині може кожна мама. Мова не йде про лікувальний масаж, направлений на корекцію будь-якої серйозної патології. Ми говоримо про масаж профілактичний, для проведення якого зовсім не обов’язково мати диплом масажиста. Але все ж, щоб не завдати шкоди дитині та досягти бажаного результату, батькам необхідно знати кілька основних правил.

Масаж, який робить фахівець, полягає в комплексі прийомів, які опосередковано, через рецептори шкіри, впливають на організм дитини в цілому. Такий масаж необхідний дитині для вирішення якоїсь певної проблеми – підвищений або знижений м’язовий тонус, вроджена кривошия тощо. Однак мама торкається до малюка практично постійно, і якщо є бажання, та певні навички, вона самостійно може це робити з величезною користю!

Фізіологічний механізм таких нескладних дій зачіпає практично всі процеси, що протікають в організмі дитини. У ході масажу відбувається стимуляція нервових закінчень шкіри, так званих механорецепторів, які перетворюють енергію механічного впливу в імпульси, що надходять в центральну нервову систему дитини. Як наслідок, відбувається підвищення загального тонусу нервової системи, поліпшується провідність імпульсів периферичними нервами, посилюється кровообіг у судинах головного мозку, завдяки чому поліпшується сон, загальний стан і настрій дитини.​

Регулярні сеанси масажу також позитивно впливають на функціональний стан нервово-м’язового апарату. Зміцнюються всі суглоби та м’язи малюка, формуються правильні рухові навички. Все це в комплексі допомагає дитині швидше відчути та зрозуміти власне тіло. Як превентивний захід, масаж животика малюка нормалізує функцію шлунково-кишкового тракту і допомагає запобігти появі здуття.
Відомо також, що масаж нормалізує обмін речовин в організмі дитини та сприяє прискореному видаленню продуктів метаболізму, що сприяє гарному росту і розвитку дитини. Крім того, під час масажу у дитини відзначається підвищене вироблення гіпофізом ендорфінів (гормонів задоволення) та гормону росту. Тому діти, чиї мами регулярно проводять з ними сеанси масажу, більш життєрадісні, краще ростуть і набирають вагу.


Масаж впливає на розвиток мовлення, емоцій дитини. Психологи та педагоги звернули увагу на те, що перші мовні реакції у дитини виникають саме під час погладжування ніг і живота. А якщо під час процедури, ніжно і дбайливо, торкаючись малюка, мама тихим і спокійним голосом буде супроводжувати свої рухи дитячими віршиками або забавками, це стане додатковим стимулом для його мовного розвитку.

Мами стверджують, що після масажу їхні діти краще сплять і легше заспокоюються. Це пов’язано з тим, що масаж дозволяє дітям позбутися накопиченої напруги та тривоги на тілесному рівні. Такі діти краще переносять зовнішній шум і зберігають спокій у важких ситуаціях.

Дбайте про своїх діток правильно і будьте здорові!


Навчитися робити масаж для своїх діток правильно Ви зможете за допомогою курсівПерші регіональні курси масажу”, у програмі доступні навчальні напрямки, орієнтовані на батьків: “Дитячий масаж” або “Масаж для своєї сім’ї”.

“Масаж для своєї родини” — новий навчальний курс для тих, хто не хоче працювати масажистом, але бажає навчитись робити масаж керуючись знаннями по фізіології людини, а не інтуїцієїю. Ваша освіта та вік не мають значення. Тривалість курсу — 4 тижні. По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах з фотокарткою.

Пропонуємо зручну базу для навчання з професійними масажними столами, рукомийником, санвузлом. Лекції надаються в роздрукованому вигляді з тематичними картинками (писати не потрібно). Навчальний матеріал постійно оновлюється і доповнюється відповідно до Ваших побажань. В групах підтримується дружня невимушена атмосфера. Ми робимо все можливе, щоб Вам було комфортно, корисно і цікаво.

Перші регіональні курси масажу у місті Рівне, бо…

  • маємо за плечима 15 років досвіду навчання спеціалістів
  • наші філіали діють в 12-ти містах України
  • ми навчили більше 7000 спеціалістів
  • у навчанні наших викладачів – максимум практики та базова теорія
  • 75% випусників успішно працевлаштувалися в Україні і за кордоном
  • у нас працюю виключно спеціалісти-практики з масажу
  • по закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах із фотокарткою.

Контакти:

м. Рівне, вул. Київська, 36 (готель “Турист”), 8-й поверх, оф. 801

(098) 084-97-83(093) 759-79-90

e-mail: kravetsvika@ukr.net

Ліц. АВ №526560 від 25.09.2010 року.

 

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь