Персональні казки: втілюємо дитячі мрії

Як не має на світі двох однакових дітей, так і не може бути двох однакових персональних казочок. Історія, яка створюється саме для вашої дитини, стане незабутнім подарунком до будь-якого свята! А що ж таке персональні казки?


У наш час в дітей є практично все: сучасні іграшки, безліч книжок, неймовірні цікавинки, проте дитяча індустрія має суттєвий недолік – вона позбавлена індивідуальності. Діти читають одні й ті ж книги, граються однаковими іграшками, дивляться однакові мультфільми.

Та все ж діти дуже різні, і тільки найближчі знають справжні бажання свого малюка. Хтось мріє опанувати неймовірну професію, що не існує, хтось – відчути себе героєм улюбленого мультфільму, а комусь конче потрібно навчитись справлятись зі своїми страхами.

Все це можливо у персональних казках – дивовижних історіях, які написані спеціально для кожної конкретної дитини.

Так, за допомогою персональних терапевтичних казок можна допомогти дитині подолати свої страхи, опанувати нові навички, пояснити важливі речі та безліч іншого.

Розважальні казки створюються, щоб дитина відчула себе героєм улюбленої казки чи мультфільму, але в абсолютно новому сюжеті, а також гарно допомагають розвивати фантазію.

Заспокійливі казки допоможуть налаштуватись на солодкий сон, опанувати себе в складних ситуаціях (підготуватись до медичних процедур, заспокоїтись після травм тощо).

Такі казки стануть чудовим подарунком, адже їх можна оформити цікавими ілюстраціями, фотознімками, кадрами з мультфільмів. Або ж вклеїти в фотоальбом, чи навіть разом з малюком створити книгу власноруч. Словом, можливо усе, що тільки намалює ваша фантазія. А я радо вам у цьому допоможу! 🙂

Отже, щоб замовити персональну казку, потрібно:

  1. Визначитись з типом казки (розважальна, терапевтична, заспокійлива тощо);
  2. Розповісти якомога більше про малюка та його захоплення;
  3.  Надіслати фотографії, якщо вони повинні бути в книзі.
  4.  Вартість залежить від бажаного об’єму казки, оформлення та друку, обговорюється індивідуально, тому персональні казки є доступними для усіх батьків.

Ви отримуєте казку в текстовому форматі, або ж у вигляді справжньої дитячої книги (фото нижче) в залежності від замовлення.

Подаруйте дитині справжню казку!

Контакти:

https://www.facebook.com/melisenta.neri/

nmalafeevskaya@gmail.com

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь