Тільки живи, мамо, живи…

Cайт «Міні Рівне» та Благодійний фонд “Подаруй Мені життя ” проводять спільну акцію по збору коштів на лікування рівнянки Тетяни Орлової, вдови, що самостійно виховує 11-річного хлопчика.
Діагноз Тетяни – рак шлунку. За цей рік вона перенесла дві важкі операції. Тетяна звернулась у наш фонд , коли всі ресурси були вичерпані. Ця мужня цілеспрямована і сором’язлива жінка боролася сама, доки вистачало фінансових можливостей.

На початковому етапі лікування та підтримку надав колектив обласної лікарні, де працює Тетяна. Але хвороба не зупинилася і потребувала ще більше коштів. Сім’я Тетяни – це вона та її 11-річний син Артем.

У 2013 році помер чоловік Тетяни, а у 2016 році захворіла вона. Страх за майбутнє сина є рушійною силою у боротьбі за своє життя. Для Артема втрата тата і хвороба мами стала важким випробуванням. Але він відважно підтримує і допомагає мамі у всьому. Найбільша мрія Артема, щоб мама скоріше одужала. На даний час у Тетяни знайшли метастази у печінці і направили на обстеження ПЕТ КАТЕ в м.Київ (вартість 12000-25000 грн). Тільки після цього обстеження лікарі зможуть призначити подальше лікування. Однак дане дослідження можна провести тільки, коли будуть зібрані кошти.

Просимо підтримати родину і подарувати можливість боротись за своє життя і виховувати сина!

Кожна Ваша гривня – це крок до одужання! У Рівненській області чисельність населення – 1 157 117 осіб. Невеличка сума 30-50 грн. з кожного, дає шанс на одужання.

Давайте разом зробимо подарунок на свято Святого Миколая 11-річному Артему – можливість мати маму.

Чужої біди не буває!

ЕДРПОУ 40934031 МФО: 380805
АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ”м.КИЇВ
р/р: 26009541126.

Одержувач БФ “Подаруй мені життя”
Призначення платежу: благодійна допомога Тетяні
можна перераховувати через приват 24

Сайт “Міні Рівне” та засновник Благодійного фонду Світлана Скринецька  за кожну гривню.

Телефон засновника фонду (098) 22-01-928

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь