Site icon Міні Рівне

Профілактика хвороб восени

Осінь — це не лише красива пора року, але й період загострення сезонних хвороб. Згідно зі статистикою, одразу після перших холодів кількість пацієнтів у лікарнях збільшується вдвічі у порівнянні з літом. Щоб не опинитися на лікарняному у вересні чи жовтні, варто піклуватися про своє здоров’я заздалегідь. Допоможуть в цьому профілактичні заходи та вживання імуностимулюючих ліків, наприклад, Iмупрет®.

Чому люди частіше хворіють восени?

До цього призводить комбінація відразу кількох негативних факторів. До них відносять:

Також загостренню хвороб сприяють психологічні фактори. Похмура осіння погода негативно впливає на емоційний стан, спричиняє депресії. Це сприяє зниженню імунітету.

Найбільш поширені сезонні хвороби

Частіше за все серед осінніх захворювань зустрічаються:

Але уникнути осінніх розладів та хвороб можливо. Однак подбати про це доведеться заздалегідь. Лікарі стверджують, що опікуватися профілактикою слід починати вже влітку2.

Профілактичні засоби

До простих та доступних методів профілактики осінніх захворювань відносять:

  1. Загартовування. Починати загартовуючі процедури слід ще в серпні, а краще — зробити це щоденною звичкою.
  2. Правильне харчування. Збалансований раціон, який включає велику кількість овочів, фруктів та клітковини забезпечує організм необхідними для нормальної роботи вітамінами та мінералами.
  3. Здоровий сон. Дорослій людині треба не менше 7 годин повноцінного нічного відпочинку.
  4. Активність. Заняття спортом та прогулянки на свіжому повітрі не лише зміцнюють м’язи, але й активізують захисні системи організму3.
  5. Підбирати одяг, відповідно температури на вулиці. Переохолодження негативно впливає на здоров’я, збільшує ризики виникнення запалення та інфікування.

Також важливо отримати консультацію у лікаря, який назначить спеціальні комплекси для зміцнення імунітету. Хорошим прикладом такого засобу є Iмупрет®. Він активує захисні системи імунної системи та прискорює знищення збудників інфекцій на слизових.

Це забезпечується завдяки унікальному лікарському складу. Так, корінь алтею, трава хвоща та квітки ромашки утворюють імуномодулюючу дію. Листя волоського горіха, кора дуба та трава кульбаби допомагають знищити віруси, трава деревію – бореться з мікробами.

Iмупрет® можна вживати в будь-якій зручній лікарській формі (краплі, таблетки), як для лікування застуди, так і з метою профілактики. І тоді ніякі сезонні хвороби не завадять вам насолоджуватися яскравими осінніми днями!

Перед вживанням засобу слід вивчити інструкцію

Література:

  1. Імунітет. Наука про те, як бути здоровим. Як правильно піклуватись про імунну систему. Дженна Маччиоки; 2020
  2. Основи імунології: функції та розлади імунної системи: 6-е видання / Абул К. Аббас, Ендрю Г. Ліхтман, Шив Піллай; 2020
  3. Дивовижний імунітет. Про антитіла, інфекції та інші цікавинки імунної системи. Філіп Деттмер; 2021
Exit mobile version