Прокат дитячих карнавальних костюмів та святкових суконь «ВЕРЯНА»

Дитяче свято, фотосесія, костюмований бал-маскарад, новорічний ранок зможе стати по-справжньому незабутнім, якщо детально продумати образ донечки чи синочка. «ВЕРЯНА» створює ексклюзивний дитячий одяг для маленьких модниць та модників.

У прокаті карнавальних костюмів та дитячого святкового одягу «ВЕРЯНА» є:

  • казкові герої;
  • комахи, птахи;
  • ляльки, цукерки;
  • національні костюми;
  • принци, принцеси, королі;
  • сад, город, гриби, квіти;
  • явища природи;
  • прикраси та аксесуари.

Веряна пропонує розкішні сукні на випускний та понад 300 різноманітних, яскравих дитячих карнавальних костюмів. На відміну від інтернет-магазинів у Веряні ви можете приміряти одну або кілька вподобаних моделей і переконатися що вам все підходить і обраний наряд ідеально сидить на вас. Асортимент прокату постійно поповнюється новинками з останніх колекцій і збільшує асортимент дитячих карнавальних костюмів та вечірніх суконь. Новинки можна побачити у фотогалереї.

Костюми, розраховані на діток дошкільного віку 3–8 років. Ціни помірні — від 100 грн.

Каталог костюмів:
https://www.dropbox.com

Умови прокату:
1. Термін прокату карнавального костюму 1 доба. Замовлення костюму більше, ніж на одну добу передбачає знижку.
2. Клієнт за карнавальний костюм залишає заставу в розмірі 200 грн (якщо не обумовлена інша сума). Заставу клієнт отримує після повернення карнавальних костюмів.
3. Прокат костюму на термін, менше однієї доби, має ціну як за добу прокату.
4. Потрібний карнавальний костюм можна забронювати завчасно до призначеної дати дитячого свята, тоді ми можемо гарантувати, що даний костюм буде надано в прокат саме Вам. Щоб забронювати костюм на вказану дату, потрібно внести завдаток у розмірі вартості прокату костюму. Якщо з якихось причин клієнт відмовляється від костюма, потрібно попередити не менше як за 3 дні до дати прокату, в іншому випадку – завдаток не повертається.
5. У випадку невчасного повернення костюмів оплачується вартість прокату ще за одну добу (або вираховується з суми застави).
6. Клієнт зобов’язаний повернути костюм в тому ж стані, в котрому його було отримано. Тому при отриманні костюму Ви маєте право відзначити недоліки в костюмі, якщо такі є.
7. Заборонено перешивати, “підганяти” під розмір, прати, якщо це може нанести шкоду костюму і не узгоджено з нами. У випадку серйозного забруднення чи пошкодження костюму вартість ремонту чи хімчистки вираховується із суми застави або оплачується додатково.

У “Веряні” також можна придбати білизну, піжами та пляжні костюми різних моделей, виготовлені виключно з якісних матеріалів. Вибір на користь одягу від закордонних виробників, дозволить вашим діткам не лише почуватися комфортно, а й виглядати просто неперевершено.

“Веряна” пропонує придбати брендові речі для дітей. Купуючи брендовий дитячий одяг в першу чергу Ви піклуєтесь про безпеку Вашої дитини, оскільки якість одягу цих брендів перевірена поколіннями дітей протягом багатьох років. Так само Ви робите вигідну інвестицію оскільки такий одяг Ваша дитина носитиме упродовж довгого періоду часу: https://www.dropbox.com

Телефон/viber: 0673103556
Адреса: вул.Міцкевича 32, офісний центр готелю Мир, 5 поверх
Facebook
Telegram

«ВЕРЯНА» — розумне рішення для вашого свята!

Залишити відповідь