«Родзинки» цьогорічного конкурсу “Пузата мама”

Днями засновник сімейного клубу “Пузата мама” Оксана Кравець в ефірі телеканалу “Ритм” розповіла про історію створення організації.

Вже 7 рік поспіль конкурс «Пузата мама» продовжує об’єднувати усіх вагітних, які хочуть стати його учасницями. Він покликаний насамперед популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

Мова йшла й про низку соціальних та благодійних акції, які провели активісти. Також пані Оксана поділилася ідеєю виникнення конкурсу, про «закулісні» цікавинки життя учасників клубу та розповіла про «родзинки» цьогорічного конкурсу «Пузата мама-2017».

Нагадаємо, у Рівному стартувала реєстрація на щорічний конкурс для вагітних “Пузата мама-2017”. Оксана Кравець зазначила, що вагітні настільки активно приєднуються до проекту, що вже скоро його треба буде проводити двічі на рік. Зазначимо, що конкурс поки що відбувається один раз на рік.

Для того щоб стати учасницею “Пузатої мами-2017” необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

Переглянути список учасниць можна тут: Активні матусі Рівного у “ПУЗАТІЙ МАМІ-2017”

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь