Фотозвіт «Пузатої мами-2017»

4 травня у ресторації «Сталева гора» відбувся фінал «Пузатої мами-2017». Конкурс вагітних «Пузата мама-2017» традиційно покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

Під час фінальної вечірки конкурсу «Пузата мама» його учасниці постали у ролі справжніх моделей. Варто зазначити, що цьогоріч взяти участь у проекті виявила бажання рекордна кількість вагітних – більше 50 рівнянок! 27 з них стали фіналістками проекту. Після першого презентаційного виходу вагітних їх на подіумі змінили минулорічні учасниці цього проекту, разом зі своїми дітками віком від 6 місяців і до 6 років.

Традиційною особливістю сімейного фестивалю «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможниць і переможених. За словами організаторів, кожна з учасниць вже є, по суті, переможницею, адже є не просто майбутньою мамою, а й прикладом для наслідування для інших жінок, пропагуючи, що бути мамою – це круто, і що вагітність не є перепоною для цікавого, насиченого та активного життя!

Це було справжнє свято краси і материнства, яке вкотре довело, що у Рівному – найактивніші, найсміливіші та найчарівніші вагітні жінки України. А поки у місті ще триває відгомін «Пузатої мами-2017», його організатори вже планують наступну – «Пузату маму-2018».

« 1 of 40 »

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь