Допоможіть учасницям проекту “Пузата Мама” виграти призи від гіпермаркету меблів Dybok.ua.

У рамках проекту для вагітних “Пузата мама-2017” стартує голосування від Меблевого партнера  Гіпермаркету меблів Dybok.ua. Голосування розпочнеться 23 триватиме до 31 жовтня (включно).

Минулого тижня тут відбувались справжні фотозйомкиВпродовж двох днів  учасниць проекту фотографувала фотограф Юлія Петренко, макіяж – від візажиста sasha_rivne_mua (профіль у Інстраграм).

Зауважимо, що Гіпермаркет меблів Dybok.ua вже кілька років поспіль є Меблевим парнером Сімейного проекту “Пузата мама”. 

Цьогоріч на переможниць, які наберуть найбільшу кількість голосів і будуть визначені шляхом відкритого і чесного голосування на сторінці ТМ «Дубок» чекають суперподарунки вд Меблевого партнера проекту “Пузата мама-2017” Гіпермаркету меблів Dybok.ua:

1 місце 50% знижки на купівлю будь-якого товару у Гіпермаркеті Dybok.ua
2 місце 40% знижки
3 місце 30% знижки 

ГОЛОСУВАТИ МОЖНА ТУТ 

ВАЖЛИВО: у разі перепосту конкурсу пам`ятайте,що вподобання фото тієї чи іншої учасниці ставимо на сторінці Dybok.ua. Інші “лайки” враховатись не будуть.

Голосування розпочнеться 23 триватиме до 31 жовтня (включно).

Нагадаємо,у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є понад 30 тисяч товарів – що робить нас чи не найбільшим он-лайн каталогом меблів і товарів для дому в Україні.

Крім того, вагомою перевагою купівлі меблів і товарів для дому у  Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є низькі інтернет ціни та завжди актуальні та цікаві акції на різні категорії меблів.

Джерело: http://charivne.info

 

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь