Конкурс “Пузата мама” знову у Рівному!

У Рівному щорічний конкурс «Пузата мама» продовжує об’єднувати усіх вагітних, які хочуть стати його учасницями. Він покликаний насамперед популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

Цей рік не став виключенням проект  для вагітних «Пузата мама -2017» проходитиме в Рівному вже сьомий рік поспіль, триватиме три місяці, а закінчиться у другу неділю травня ближче до дня матері.

Метою проведення конкурсу є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних. Відтак, проект «Пузата мама» дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий трепетний період. Відтак, усі вагітні учасниці проекту вже шостий рік поспіль демонструватимуть, що бути матір’ю – це красиво, здорово і модно.

Традиційно на усіх учасниць «Пузатої мами» чекає безліч різноманітних активностей – практичні заняття з психологами, навчальні семінари і лекції з грудного вигодовування, підготовки до пологів, правильного харчування під час вагітності, партнерських пологів, догляду за немовлятами та правильного дихання під час потуг, зустрічі з гінекологами, екскурсії пологовими будинками Рівного, фітнес для вагітних, аквааеробіка, плавання у басейні, арт-терапія, масажна релаксація тощо. Також кожна майбутня мама зможе стати справжньою фотомоделлю та продефілювати подіумом під час фінальної вечірки.

«Пузата мама – 2017» готує для рівнян і майбутніх матусь безліч активностей та цікавих несподіванок. Усі охочі матимуть можливість стати учасниками грандіозного сімейного свята материнства та краси. А найменших глядачів чекатимуть казкові герої, солодкі подарунки та інші приємні сюрпризи.

Організатори проекту «Пузата мама» зазначають, що за роки своєї роботи конкурс зібрав вже чимало схвальних відгуків не лише на Рівненщині, а й далеко за її межами. А тому щороку проект вдосконалюється, розвивається та набирає ще більших обертів.

Довкола себе ми об’єднуємо найактивніших батьків Рівного. А тому цьогорічна «Пузата мама» – це буде суміш набутого досвіду усіх попередніх років. Як завжди, наших вагітних навчатимуть найкращі фахівці у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі,майстер-класи. Наші мамусі побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства. А головне, як показує досвід попередніх учасниць, наші пузатики стануть справжньою дружньою командою. – розповідає організатор конкурсу «Пузата мама -2016» Оксана Кравець.


Наразі вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі від вагітних жінок.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:

• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.


Традиційною ж особливістю конкурсу «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможців і переможених. Відтак, кожна з учасниць проекту отримає спеціальний титул та подарунки від організаторів та спонсорів. А закінчиться конкурс, як завжди, фінальною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці цьогорічного конкурсу, а також дітки учасниць усіх минулорічних проектів «Пузатої мами».

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2017» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах:
Пузата мама у ВК
Пузата мама у ФБ

Джерело: http://charivne.info/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь