“Живий” йогурт від ТМ РадиМо. Дбай про здоров’я – обирай натуральне!

Здавалося б, невеликий стакан йогурту, а скільки користі! Люблять його діти та дорослі, і не дарма!  Смачний, ніжний та містить вдосталь важливих мікроелементів, вітамінів і корисних властивостей.

Йогурт вважається найкориснішим кисломолочним продуктом, адже:

  • Це відмінне джерело білку, кальцію та живих корисних бактерій
  • Підвищує захисні сили організму
  • Нормалізує травлення
  • Це незамінний продукт для схуднення, адже сприяє спалюванню жиру в організмі.

Йогурт “Без наповнювача” ТМ РадиМо благотворно впливає на травлення і на організм в цілому. Він містить живі корисні бактерії, які пригнічують розвиток кишкових та грибкових інфекцій, сприяє загальному оздоровленню організму.

Йогурт – особливий продукт, адже поєднує в собі дві насправді корисні властивості. По-перше, він містить велику кількість кальцію, а по-друге, вітаміни, кальцій та інші мікроелементи, які надходять в організм з продуктів, завдяки корисним бактеріям засвоюються більш ефективно.

Цей йогурт корисний і для зміцнення нервової системи, адже вітамінів групи В та вітаміну А тут міститься більше, ніж у молочних продуктах.

Йогурт “Без наповнювача” ТМ РадиМо натуральний та виготовлений згідно державного стандарту ДСТУ 4343:2004.

Переваги йогурту “Без наповнювача” ТМ РадиМо:

  • не містить цукру
  • без додавання консервантів та згущувачів
  • невеликий термін придатності, адже натуральний
  • у зручному стаканчику.

Сьогодні на ринку є великий вибір солодких йогуртів із різними смаками. Але безперечною перевагою йогурту “Без наповнювача” є те, що Ви самі можете експериментувати зі смаками та створювати свої неповторні та улюблені комбінації.

Мед, фрукти, ягоди, ваніль – доповнення для любителів солодкого, але це ще не все! Йогурт ТМ РадиМо можете використовувати як легкий, низькокалорійний соус до овочевих салатів. Замініть майонез йогуртом, адже він  є менш калорійним та не має у складі рослинних жирів та шкідливих консервантів.

Йогурт “Без наповнювача” ТМ РадиМо – це відмінний продукт, щоб схуднути, зміцнити імунітет, а також просто як хороший варіант перекусу для всіх і в будь-якій ситуації.

Увага! З 21.02 по 28.02 купуйте йогурт “Без наповнювача” ТМ РадиМо у магазинах “TOR-BA” , м. Рівне, із зниженою ціною!

 

ТМ РадиМо у Facebook

З турботою про здоров’я, ТМ РадиМо

Матеріал розміщено на правах реклами

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь