Sky Up – місце святкування ідеальних Днів народжень

Дні народження — це щасливий час в житті кожного з нас. Але особливо важливий цей день для дитини. Для неї — це свято радості, веселощів, моря добрих слів, чудових подарунків і щасливих спогадів.

Очікування Дня Народження схоже на вулкан – коли цей день настає,то емоції переповнюють дитину, вона почувається дуже щасливою – багато друзів, уваги, подарунків…
День Народження дитини особливе свято і для батьків. Це те, що не усі з нас мали у дитинстві і тому, реалізовуючи мрії Вашої дитини, Ви реалізовуєте й свої.

Хоча для більшості батьків День Народження дитини – це справжнє випробування. Що подарувати, де святкувати, чим пригостити?

Насправді, сьогодні ці питання можна вирішити з легкістю. Адже є таке місце, де реалізовуються всі мрії як дитячі, так і дорослі. І це місце – Парк сімейного відпочинку Sky Up – місце святкування ідеальних Днів народжень.

Звичайно, діти прагнуть незвичайного свята, яскравого, сповненого чогось казкового, фантастичного та обов’язково з подарунками. А ще — це гарна нагода запросити на свято своїх найкращих друзів, погратися з ними, весело провести час, зробити якомога цікавішим перебування гостей. Всі ці забаганки задовільнить SkyUP.

Багато дітей живе у світі казковості, їм усе сприймається крізь призму героїв улюблених мультфільмів, їхньої поведінки, наприклад, хлопчики мріють бути вправними гонщиками, як МакКвін, дівчатка — у прекрасних сукнях як у Сіндерели… І тут мрії здійснюються, адже у Парку сімейного відпочинку SkyUp є 13 казкових тематичних кімнаток для святкування. 

Окрім того вашу малечу захоплять атракціони, ігрові кімнати, гірки, батути, лабіринти, квести, конкурси, змагання та безліч майстер класів…

Урочистість вручення подарунків додає особливого задоволення – адже це час, коли мрії збуваються! В SkyUp цьому урочистому моменту приділяють найбільше уваги, адже іменинник – герой дня!!!

Ми витрачаємо багато часу на багато неважливих речей, а варто пам’ятати про те, що дарувати потрібно емоції, радість, свій час і дитяча вдячність буде безмежною, бо дитина відчує себе потрібною, відчує Вашу любов.

Персонал Парку створює таку атмосферу, що дитина почуватиметься комфортно та задоволено. Відчуття уваги, любові зароджують у дитини почуття важливості та щастя.

Парк сімейного відпочинку SkyUP живе за правилом «Все найкраще – дітям». А ви?

Контакти

вул. Євгена Коновальця 1Б, ТРЦ “ШОК”
+38(097) 107 80 80
+38(098) 107 80 80

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь