Сучасна педіатрія з МЦ «Оксфорд Медікал»

Кожна молода сім’я хоча б раз зверталася до педіатра – державного або приватного, адже дітям властиво хворіти – так було, є і буде.

На шляху дорослішання кількість можливих хвороб тільки збільшується: деяких з них можна уникнути, інші ж підчіплюються, що не роби. Є й такі, що становлять значну небезпеку та переносяться дуже важко. Приміром, цілком нешкідлива вітряна віспа в 3 роки може обернутися справжнім кошмаром для п’ятнадцятирічного підлітка – тижні постійної температури за 38, величезна кількість бульбашок по всьому тілі та обличчю, а також нестерпний свербіж. Але яка б хвороба не здолала дитину, краще лікувати її з доглядом лікаря, і першим до кого слід звертатися – це педіатр.

Педіатр – головний лікар дитини

Останніми роками українські сім’ї починають відкривати для себе приватних лікарів. Рішення абсолютно правильне, оскільки сучасна педіатрія давно «обійшла» лікування, пропоноване у державних поліклініках.

Похід до приватного педіатра – це швидке та ефективне лікування дитини. Значно ефективніше після такого візиту буде й профілактика – по статистиці приватні педіатри краще розуміються на «сучасних» хворобах та новітніх методах їх лікування, частіше спілкуються із колегами та діляться набутими знаннями. Тому при будь-яких підозрах на хворобу краще відвести дитину саме до такого педіатра.

  • алергічні захворювання;
  • бронхіт або пневмонія;
  • інфекції та отруєння;
  • травми, опіки, обмороження;
  • програми реабілітації.

На жаль, широко відомі випадки, коли дільничний педіатр призначав дитині цілком «дорослі» препарати. По-друге, лікар державної лікарні фізично не може запам’ятати особливості кожної дитини – у великих містах України на одного дільничного лікаря-педіатра припадає до тисячі дітей різного віку!  Він зобов’язаний враховувати особливості здоров’я й імунітету кожної дитини – у одного з народження слабкий шлунок, тому виключений цілий ряд болезаспокійливих засобів, а у іншої дитини – проблеми з серцем. Ось чому варто звертатися в Медичний Центр «Оксфорд Медікал»: організм кожної дитини унікальний і заслуговує на індивідуальне обстеження та ідеальну пам’ять лікаря.

А тому, якщо ви шукаєте хорошого педіатра, без зволікань звертайтеся у наш Медичний Центр! Досвідчений педіатр прослухає вашу дитину, призначить найбільш ефективні препарати та процедури – і ваша дитина знову здорова! Не займайтеся самолікуванням, не слухайте бабусь, дідусів або сусідів – навіть при прояві симптомів звичайної застуди (кашель або нежить), краще показати дитину лікарю. Так буде надійніше!

Лікарі дитячого відділення нашого медичного центру, подбають про те щоб Ваша дитина виросла здоровою.

Звертайтесь в МЦ Оксфорд Медікал Рівне. Найкращі лікарі-педіатри подбають про здоров’я Вашої дитини.

Для запису телефонуйте за номерами телефонів:
+38(0362) 40-40-50
+38(067) 840-40-50

Ліцензія  АЕ 638036 від 05 січня 2015  Міністерство охорони здоров’я України 

На правах реклами

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь