Веселка – спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс

Спеціалізований санаторно-оздоровчий комплекс “Веселка” розташований в екологічно чистій зоні поблизу міста Радивилів. Комплекс розміщений в березовому гаю біля річки Слонівка, ставків та урочища “Веселка”.

Читайте також: Дитячі літні табори на Рівненщині

Читайте також:  Санаторій Горинь

Дитячий табір має в своєму користуванні літню естраду, майданчики для проведення культмасових дійств, спортивну площадку, футбольне поле, волейбольну та баскетбольні площадки, басейн, спортивне знаряддя.

В приміщенні клубу-їдальні знаходиться актовий зал, де проводяться загальнотабірні міроприємства та два рази на тиждень демонструються дитячі відеофільми, а також козацька кімната, де проводиться гурткова робота серед дітей.

В наявноcті бібліотека та методичний кабінет.

До послуг дітей різноманітні гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції, школи інтелектуальних ігор, клуби за інтересами, де досвідчені педагоги передають свої знання та вміння підростаючому поколінню.
Щозміни, діти, які відпочивають в комплексі відвідують Свято-Успенську Почаївську лавру в Тернопільській області, музей-заповідник “Козацькі могили “ Радивилівського району, “Олеський замок Львівської області ,військовий аеродром м. Броди Львівської області, екскурсії в місцевий зоопарк с.Бугаївка, Радивилівський історичний музей. Відстань від комплексу до місць вищезгаданих екскурсійних маршрутів близько до 30 км.

Обов’язкове страхування життя дітей під час перебування в комплексі .

Вивчення англійської мови

Табір надає Вам прекрасну нагоду поєднати приємне з корисним – відпочинком з вивченням англійської мови.

Програма табору дає можливість створити англомовне середовища, перебуваючи в якому діти в ігровій та розважальній формі протягом двох тижнів спілкуються з викладачами та між собою. Це дає можливість вивести володіння мовою на автоматичний рівень, подолати мовний бар’єр, збільшити об’єм лексики. Програма мовного табору складена так, щоб діти щодня були зайняті цікавою діяльністю, в якій вони вдосконалюють різні аспекти володіння мовою. Кожен день має свою тему – від побутових (їжа, одяг, та стиль) до соціальних (захист природи, життя в майбутньому). В цій темі проводяться заняття за наступними напрямками – дискусії, рольові ігри, навчальні фільми та вивчення пісень, культура країн світу, спорт та ігри.

На початку зміни діти отримують робочий зошит, з яким вони будуть працювати у таборі. Протягом їх перебування у таборі він заповнює ця новою лексикою, творчим письмовим завданням, враженнями, контактною інформацією нових друзів. В кінці зміни діти отримають диск з відеороликами, фотографіями, фільмами та піснями, що вони вивчили. Крім цього, протягом зміни діти будуть мати багато творчих завдань для розвитку креативності, таких як – підготовка музичних номерів, театральних сцен, випуск газет табору тощо.

Заняття проходитимуть щодня з понеділка по п’ятницю (крім суботи та неділі). Діти працюватимуть у групах, поділених за віком та рівнем володіння мови, які чергуватимуся з спільним заняттями усіх груп, між груповими змаганнями, акціями та багато іншого. Тривалість 2-3 години на день діти знаходитимуся в приміщені, інший час на відкритому повітрі. В програмі окрім граматичних занять, відео клуб, рольові сцени, рухливі ігри, вивчення популярних пісень англійською мовою, а закінчися зміна виготовленням відео презентації та постановкою міні- вистав з дітьми.

Програма табору:

  • Щоденні заняття англійською мовою.
  • Виготовлення проектів на бажані теми (Інтенсивність занять – 40 занять за заїзд).
  • Змагання, конкурси, ігри, пікніки та вечори біля вогнища, обговорення – англійською мовою!
  • Спортивні заходи.
  • Перегляд фільмів та мультфільмів англійською мовою.
  • Екскурс в Свято-Успенську Почаївську лавру, Державний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестенськї битви»,історичний музей «Олеський замок», військове летовище бойових гелікоптерів.

Комплекс забезпечений міжміським зв”язком, мережою WI-FI, супутниковим телебаченням.
Цілодобова охорона та пункт медичної сестри.

 

Розклад заїздів

з 14.06 І  зміна 14-21 день

з 08.07  ІІ  зміна  14-21 день

з 01.08  ІІІ  зміна 14- 21 день

Вартість путівки на 21 день – 7980грн
(1 день перебування – 380грн)

Адреса:
35507 Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Опарипси
+38(050)519-59-86
+38(098)349-42-27
+38(063)648-99-38
+38 (03633)43408
Сайтhttp://v-sky.org/

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь