Site icon Міні Рівне

Як працюють апарати ШВЛ та їх роль у наданні першої допомоги пацієнту

Розробка апаратів ШВЛ має довгу історію, що починається у минулому сторіччі. За цей час примітивні прилади, які працювали лише за допомогою жорсткого управління та без можливості підлаштування для конкретного пацієнта, повністю змінились. Сьогодні ШВЛ дійсно здатне рятувати життя кожному пацієнту, хто потребує допомоги під час дихання.

Кому потрібна штучна вентиляція легень?

Великий попит на апарати ШВЛ з’явився у період ковід-пандемії. Тисячі людей не могли самостійно впоратись з нестачею кисню. У такі моменти усі рятувалися за допомогою апаратів для дихання, бо не було змоги дихати самостійно. Але ШВЛ потрібно ще й в інших випадках, коли людина не може дихати зробити повноцінний вдих:

У таких випадках необхідно негайно підключити пацієнта до апарату ШВЛ за індивідуально обраною програмою дихання. Сучасні апарати мають велику кількість індивідуальних налаштувань, які враховують стан пацієнта.

Головні нюанси у роботі ШВЛ

У використанні апаратів ШВЛ існує безліч моментів, які необхідно знати для повного одужання пацієнта. Наприклад, прилад для штучної вентиляції легень може бути встановлений двумя способами:

Додатково сучасні апарати штучної вентиляції легень мають велику кількість режимів, що дозволяє їх індивідуальне використання для кожного конкретного випадку. Безпосередньо процес дихання з апаратом виглядає наступним чином. ШВЛ піднімає у легенях тиск до певного рівня, щоб кількість кисню була достатньою. Це вдих. Коли тиск підвищується максимально, починається видих. Такий процес буде продовжуватись доти, доки пацієнт не зможе дихати самостійно.

У більшості сучасних приладів під час вентиляції вся інформація відображається на моніторі. Вона має графічний та числовий вигляд, з великою кількістю змінних для більшої інформативності. Слід зазначити, що останні моделі приладів ШВЛ мають доступний інтерфейс, у якому може розібратися будь-хто. Це було зроблено для того, щоб медичний персонал не витрачав купу часу на навчання після встановлення нового апарату.

Якщо ви бажаєте купити обладнання для ШВЛ, перейдіть до каталогу (https://med.hlr.ua/obladnannya-dlya-shvl/) компанії HLR. Саме тут ви зможете знайти та обрати ідеальну модель портативного ШВЛ. Задля вирішення питання більш детальніше, треба звернутись до менеджерів компанії за телефоном на сайті.

Exit mobile version