Як реально економити в аптеці

На початку року в Україні працювало більше ніж 20 тисяч аптек. На превеликий жаль, наразі не існує такої аптеки, де б усі товари були представлені за мінімальною ціною. Тому ми й вимушені шукати ті, де ціна на потрібні медичні засоби буде прийнятною.

Бігати по аптеках або дзвонити туди для отримання інформації — то вже минуле сторіччя. Діджиталізація та тотальна інтернетизація значно спрощує життя пересічним українцям.

Що саме дає доступ до інформації та як отримати суттєву знижку майже в будь-якій аптеці — читайте в цьому матеріалі.

Формування ціни та замовлення онлайн

Навіть маленький аптечний кіоск, який причаївся у сусідньому будинку, може запропоновувати кілька тисяч товарів. Велика мережева аптека — кілька десятків тисяч. Вартість одного й того самого препарату може бути різною навіть в межах однієї аптечної мережі.

Проте майже кожна аптека дає змогу своїм клієнтам шукати та бронювати потрібні ліки онлайн. Це не лише швидко та зручно, але й вигідно. Вам потрібно лише зайти на веб-сайт мережі, обрати потрібні препарати та замовити їх до видачі у найближчій до вас аптеці.Але що робити, коли потрібні пігулки відсутні саме в цій аптеці або їх вартість неприйнятна? Самотужки бігати по району в пошуках? Ні, вам у пригоді стануть сайти-агрегатори.

Як це працює?

На даний момент в Україні діє кілька таких агрегаторів. Це великі сайти, які містять у своїй базі даних інформацію про асортимент та ціни всіх товарів в аптеках міста. Принаймні тих, які співпрацюють з агрегатором.

Деякі з таких ресурсів працюють на вітчизняному ринку вже давно, деякі — з’явились нещодавно. Але кожен з них дає покупцю можливість економити час та заощаджувати гроші.

Для конкретного прикладу візьмемо Синупрет, достатньо популярний німецький рослинний препарат, який застосовується у лікуванні нежиті та кашлю.

Середня вартість препарату становить 182 гривні — це якщо йти до аптеки та купувати його “звичайним способом”. Але при бронюванні цього ж засобу через агрегатор Liki24.com (за умови самовивезення) його мінімальна вартість складає вже 169 гривень.

Якщо аптека з найдешевшим препаратом розташована далеко від вас, Liki24 надає можливість відфільтрувати всі аптеки за відстанню. Тобто ви можете обрати оптимальне співвідношення ціни та відстані.

Звісно, в екстрених випадках іноді немає часу шукати ліки через інтернет. Але такі випадки дуже рідкісні, а от в усіх інших краще скористатися агрегатором, щоб зекономити час та гроші.

Будьте здорові!

Залишити відповідь