Site icon Міні Рівне

Як вибрати ноутбук за призначенням і характеристиками

Кожен користувач вкладає своє значення в поняття «хороший портативний комп’ютер». Одні серфять у мережі та створюють текстові документи, інші працюють у графічних редакторах або запускають нові ігри на максимальних налаштуваннях — відрізняються потреби, отже, і параметри вибору. За якими характеристиками оцінити техніку, аби не переплачувати за непотрібні функції?

Визначаємося з призначенням

Перш за все окресліть чітке коло задач. Потім — вивчіть ціни на ноутбуки в Україні. Вибрати модель можна на сайті Eldorado.ua. Усі портативні комп’ютери можна умовно поділити на такі групи:

  1. Універсальні. Підходять для щоденного використання, мають невисокі показники потужності та продуктивності. На них зручно переглядати фильми, працювати, навчатися та спілкуватися в Інтернеті.
  2. Для дизайнерів, архітекторів, фотографів. Потужніші моделі з більшим обсягом оперативної пам’яті і хорошою передачею кольорів.
  3. Моделі бізнес-класу. Призначені для людей, які постійно носять гаджет із собою. Мають високу автономність, оснащені мережевим контролером для підключення до локальної мережі і контролером Wi-Fi, сканером відбитка пальця і якісною вебкамерою.
  4. Геймерські. Дозволяють запустити будь-яку 3D-гру на максимальних налаштуваннях. Мають потужний процесор та дискретну відеокарту.

Які параметри ноутбука вважаються оптимальними

Відповідь залежить від того, про який гаджет йдеться. Універсальний портативний комп’ютер має такі характеристики:

Цього вистачить, щоб користуватись браузером, текстовими редакторами, месенджерами. Ноутбук має хорошу продуктивність, швидкий, не втомлює очі, не перегрівається.

Для створення графіки підійдуть пристрої з такими параметрами:

Ноутбук бізнес-класу має:

Якісний геймерський ноутбук оснащений найсучаснішим процесором — i7 або i9, інакше «не потягне» потужні ігри, оперативну пам’ять від 8 ГБ, а також відеокарту, що перемикається. Зверніть увагу на позначку «SLI» (NVidia) або «CrossFire» (AMD).

Exit mobile version