Відео з танцюючими фруктами, чому їх так люблять діти?
Що спадає вам на думку, коли вас просять назвати найпопулярніше відео у тоддлерів? Швидше за все, це Baby Shark (він недавно став найпопулярнішим відео YouTube!), ну або «Синій Трактор» — куди без нього.
Якщо “ду-ду-ду-ду-ду-ду” і “хто ж хто ж хто ж” вам вже добряче набридли, то ми принесли вам щось нове – і цього разу є надія, що воно дратуватиме вас менше ніж хижі риби та сільськогосподарська техніка.
Чесно кажучи, відео Hey Bear («Гей, ведмідь»), зовсім не нові, але у нас вони поки що далеко не такі популярні, як за кордоном. В чому суть? Сенсорні відео Hey Bear – це ролики різної тривалості – від 12 хвилин до години. Кожне відео – це просто танці симпатичних окористих овочів та фруктів на чорному тлі під ритмічну музику. Ось подивіться.
Якщо вам при перегляді відео стало нудно – це нормально, а ось малюки та тоддлери, якщо вірити тисячам відгуків в інтернеті, від них просто шаленіють.
Яскраві та контрастні кольори, милі пики, проста музика, жодних зайвих слів (у відео Hey Bear взагалі немає слів і мови, що робить їх доступними для аудиторії з будь-якого куточка Землі) — все, що треба, щоб ввести дитину в добрий транс, поки що батьки займаються своїми справами.
Цікаве на тему:Мультфільми, які варто подивитись з дітьми
У каналу Hey Bear на YouTube зараз понад 2.9 млн підписників, а найпопулярніші відео в середньому набирають більше мільйонів переглядів. Цікаво, що весь проект роблять лише дві людини — подружня пара з Британії, Уейн та Люсі Джонсон.
Все почалося, як нерідко буває, з хобі — Джонсони трохи втомилися від своїх робіт і вирішили щось робити для душі. Уейн зайнявся розробкою додатків – спочатку він придумав додаток для навчання дітей азам музики (на це його надихнула старша дочка пари), а потім на світ з’явилася друга дочка, яка була в захопленні від чорно-білих контрастних зображень, і тоді Джонсони створили сенсорний додаток для мам та тат.
Для просування програми Уейн і Люсі записали демо-відео і через деякий час зрозуміли, що сенсорний ролик приваблює батьків набагато більше, ніж сама програма. “Люди залишали коментарі і писали, як воно їм подобається, так що все сталося органічно”, – розповідає Люсі виданню Romper. Так Hey Bear став окремим каналом із добіркою сенсорних відео.
Зараз на каналі майже 40 роликів — більшість із них про танцюючі редис, помідори, броколі та авокадо. Ще є медитативні та заспокійливі відео, які можна показувати дитині перед сном, а також ролики з іншими пізнаваними об’єктами – серцями, веселкою, зірочками, тощо. Деякі навіть носять легкий навчальний характер — наприклад, під час перегляду цього відео дитина може навчитися рахувати до десяти.
У майбутньому Уейн та Люсі планують розповідати у своїх відео прості та зрозумілі дітям історії — правда теж без слів.
Hey Bear має пристойну фанатську базу. Переважна більшість їхніх шанувальників у соцмережах — молоді батьки дітей до року та трохи старші.
За їхніми словами, сенсорні відео допомагають відволікти дитину на 15–20 хвилин, коли батькам треба зробити щось своє або банально сходити в туалет, майстерно справляються з дитячими істериками, піднімають настрій і, що найголовніше, не дратують самих батьків! А це, погодьтеся, безцінно — дитячий мультик, після якого мозок ще півроку не підсовуватиме вам «а ну, малюк, давай!». у розпалі робочої зустрічі.
Шанувальники відео про милі овочі та фрукти замовляють тематичні торти та прикраси, роблять костюми та влаштовують свята з улюбленими персонажами (як правило, це перший день народження дитини).
Єдина проблема, яка може бути пов’язана з «ведмежими» відео – це вік глядачів. Багато батьків починають показувати сенсорні ролики малюкам, починаючи з двох-трьох місяців, що, звичайно, за всіма педіатричними нормами настійно не рекомендується. Про потенційні небезпеки мультиків для здоров’я дітей ми писали тут, а окремо відзначимо — якщо ваш малюк 15 хвилин подивиться на овочі, що танцюють, без криків і сліз, поки ви вип’єте чашечку кави або просто полежите із заплющеними очима — то так тому і бути.
Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com