ДНЗ ясла-садок №2 поглибленого інтелектуального розвитку – Пізнайко

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 поглибленого інтелектуального розвитку Рівненської міської ради

Читайте також: Як стати на чергу в дитячий садок

Дошкільний навчальний заклад поглибленого інтелектуального розвитку приділяє велику увагу розвитку творчих та інтелектуальних здібностей своїх вихованців.

ДНЗ названий ім’ям хлопчика «Пізнайко», який хоче пізнати світ, любить навчатися і гратися, робить лише добрі вчинки. Саме тому, заклад інтелектуального спрямування.
Кількість груп 13, з них:  4 – для дітей раннього віку (2-го, 3-го років життя), 6 – молодшого дошкільного віку (4-го, 5-го років життя), 3 – старшого дошкільного віку (6-го року життя). Чергових груп – 9.

Основні напрямки освітньої діяльності: збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного і соціального здоров’я дітей дошкільного віку, здійснення інтелектуального розвитку дошкільників на  засадах інтеграці змісту та творчого вровадження  інноваційних освітніх технологій.

Створені умови в закладі забезпечують повноцінний та гармонійний розвиток вихованців. Групи сформовані за віковими особливостями дітей, з дотриманням санітарних правил і вимог, побажань батьків. В групах облаштовані дитячі розвивальні центри, ігрові осередки, які є достатньо наповненими, естетичними, багатофункціональними,  відповідають гігієнічним вимогам. Ефективно та результативно використовуються в освітньо-виховному  процесі спортивно-ігровий центр, інтелектуальна ігротека, музична зала, кабінети психолога, іноземної мови, які в повній мірі задовільняють інтелектуальні, фізичні,творчо-музичні дитячі потреби.

Пріоритетними формами роботи в процесі організованої освітньо-розвивальної діяльності є: інтегровані заняття, заняття-дослідження, -конструювання,-моделювання, -казка, -гра, інші, у процесі яких реалізуються чинні Програми. Розвитку індивідуальних задатків та здібностей дітей сприяють заняття в гуртках з   “Логіки Світу”, розвивальних і логіко-математичних ігор, сольного співу, гри на дитячих музичних інструментах. Надаються додаткові освітні послуги у формі  гурткової роботи. За інтересами дітей та понад обсяги чинних програм працюють гуртки з англійської мови, хореографії, інтелектуальних ігор (шахів, шашок, “Го”, “Рендзю”, “Отелло”) та виставки художніх робіт («Святкова», «Рушничкова», «Лялькова», «Казкова», «Вітальна»), інформаційні центри.

Велика, простора будівля наповнена дружнім колективом з 436 дітей і 66 працівників. 32 педагоги і 34 працівники обслуговуючого персоналу забезпечують результативну та ефективну роботу 13-ти груп закладу, з них: 4 для дітей раннього віку і 9 – дошкільного. Демократичні процеси в роботі колективу, його злагодженість, конструктивні дії, атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння, високе почуття відповідальності та старанність сприяють підвищенню рівня освітньо-виховного процесу, діяльності в цілому.

Систематично покращується розвивальне предметно-ігрове середовище. З метою інтелектуального розвитку дітей в усіх групах естетично облаштовані та достатньо наповнені новим, сучасним ігровим матеріалом розвивальні центри, а саме: пошуково-дослідницької діяльності «Маленькі дослідники», інтелектуальний «Розумники», творчий «Фантазери», конструкторсько-моделюючий «Маленькі конструктори», інші.

З кожним роком заклад наповнюється все більше і більше дітьми.

Діти та колектив закладу тісно співпрацюють з іншими навчальними закладами (ДНЗ №7, 11, 50, ЗОШ №26, 27, Гуманітарною гімназією, предшколою м.Варшави, Рівненським державним гуманітарним університетом), громадськими організаціями («Просвіта», «Червоний хрест»), редакціями Всеукраїнських дитячих ігрових журналів «Пізнайко», «Жирафа Рафа». Зустрічі дітей з борсучком Пізнайком є цікавими та захоплюючими, грайливими, веселими.

Творчий та працьовитий колектив майже щорічно отримує нагороди, а саме: Подяки Рівненського міськвиконкому за особливу старанність у підготовці до нового навчального року, загалом їх 13. В дошкільному навчальному закладі створений стенд нагород, який налічує їх 25.

Головне для колективу – створити сучасний дошкільний навчальний заклад, який відповідав би вимогам часу, виховати високоморальну, культурну, інтелектуальну особистість, яка будуватиме успішну демократичну Українську державу.

Пріоритетними напрямками діяльності дошкільного навчального закладу є: 

  • поглиблений інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток дошкільників;
  • формування життєвої компетентності, цілісного світогляду дошкільників, навчання гармонійного існування в довкіллі, як передумов подальшого зростання дитини;
  • забезпечення особистісно орієнтованого, гуманістичного, компетентнісного, інтегрованого підходів у всіх видах діяльності дітей;
  • впровадження проективних та інноваційних освітніх технологій;
  • використання моделі щодо взаємовідносин та спілкування «дитина-педагог», що базується на демократичних засадах, партнерстві, дружніх стосунках;
  • акцентування уваги на обдарованості особистості, виявлення талантів, створення умов для їх розквіту, самовираження і самореалізації кожного індивіда;
  • залучення дітей та їх батьків до українських народних традицій, культури, формування у них національної свідомості;
  • формування свідомого ставлення в усіх учасників освітньо-виховного процесу щодо здорового способу життя.

Адреса: 33010, м.Рівне, вулиця Дубенська, будинок 46-Б
Контактні дані: тел.: 62-80-03, 62-80-53,
098-512-72-46
Завідувач – Шершун Лариса Василівна
Режим роботи закладу: з  7. 30 год. до 18.00 год. за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні: субота, неділя, святкові дні. Режим роботи чергових груп з 7.00 год.  до  19.00 год.
Проектна потужність – 240 дітей
Електронна адреса: piznayko2@gmail.com
Сайт: dnz2.rosvita.rv.ua

Щоб зареєструватись в садочок “Пізнайко” натисніть на картинку”

Електронна черга в садок №2

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь