Колискові світу (відео)

«Колискові світу» – збірник яскравих, кумедних, головне, дуже цікавих анімаційних фільмів для дітей. Вони створені для всіх, але перш за все – для дітей. У дитини виникає відчуття, що її заколисує любляча мама.

Кожна колискова що входить в цей цикл розповідає про традиції та звичаї окремо взятої країни. І малюкам і дорослим буде цікаво дізнатися, які пісні батьки співають своїм дітям в Африці, Англії, Ірландії, Голландії, Хорватії, Татарстані, Конго і навіть у чарівній Лапландії.

Читайте також: Дитячі колискові – огляд найкращих безкоштовних мобільних програм

Особливо цікаво, що всі колискові звучать мовою оригіналу. В мультфільмах є свої персонажі, на прикладі яких показано, як влаштований побут мешканців тієї чи іншої країни. Герої займаються звичайними повсякденними справами, але в той же час в сюжеті присутня і певна частка казковості. До речі багато з них виконані в наївній манері, що нагадує дитячий малюнок.

Місцевий колорит переданий дуже точно, тому кожна серія, а разом з нею і кожна країна надовго запам’ятовуються дитині. Це одночасно і розважальний і дуже пізнавальний цикл, який допоможе дошкільнятам познайомитися з культурою народів світу. Отже, якщо дитина не хоче лягати спати, допоможе онлайн-перегляд мультсеріалу «Колискові світу».

Тривалість однієї серії – 3 хв. Приємного перегляду!

Колискова Аргентити

Колискова Маорі

Африканська колискова

Індійська колискова

Колискова Грузії

Ірландська колискова

Непальська колискова

Українська колискова

https://mini-rivne.com/ykrainski-koluskovi/Читайте також: Чарівні українські колискові пісні для дітей (слова та музика)

Польська колискова

Колискова Бразилії

Колискова Вірменії

Єврейська колискова

Російська колискова

Литовська колискова

Колискова Японії

Колискова Конго

Китайська колискова

Мексиканська колискова

Колискова Данії

Білоруська колискова

Кожна колискова виконується на рідній мові. Сюжет фільму заснований на тому, про що співається в пісні. В кожній колисковій присутній колорит того народу, чия колискова звучить.

Доступні для перегляду більше 60 колискових –  – ось тут.. І до речі спробуйте послухати в навушниках:)

Пишіть в коментарях яка вам колискова найбільше сподобалась!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь