Як користуватися сайтом

Вітаємо Вас на сайті “Міні-Рівне”!

Сайт створено для сучасних та дбайливих батьків. Сподіваємось, що разом з нами ви станете ще більш успішними батьками, адже наша спільна мета – виховати здорових, розумних та щасливих дітей.

Ми прагнемо створити  нову спільноту: спільноту небайдужих батьків. Разом – ми сила, яка може змінити на краще місто Рівне та край, в якому жити в майбутньому нашим дітям!

Правила користування сайтом

Загальні положення:

 1. Кожен користувач перед користуванням повинен прочитати та згодитись виконувати дані правила. Дані правила можуть бути змінені у будь-який час без попереднього повідомлення користувачів. Незнання правил не звільняє від відповідальності.
 2. Основною мовою публікування матеріалів та спілкування на ресурсі є українська мова.
 3. Будь-яка думка має право на існування на сторінках сайту, навіть якщо вона не збігається з позицією сайту. Проте кожен користувач повинен дотримуватись цих Правил користування сайтом.
 4. Використання матеріалів із сайту та форуму можливе лише за наявності активного посилання на https://mini-rivne.com
 5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зникнення матеріалів, розміщених користувачем (тем, статей, відгуків або повідомлень тощо) унаслідок збою в роботі бази даних.

Зміст сайту:

 1. Довідник Міні-Рівне про дитячі, медичні, торгові, навчальні, розважальні та інші заклади та організації Рівного та області з можливістю залишати відгуки про них;
 2. Консультації фахівців з питань здоров’я, освіти та виховання дітей;
 3. Статті,  новини які цікаві батькам та дітям Рівного;
 4. Дитяча афіша Рівного;
 5. Батьківський форум Міні-Рівне (в розробці);
 6. Віртуальна дитяча комісійка (в розробці);
 7. Благодійні акції;
 8. Конкурси.

Незареєстровані користувачі можуть:

 1. Читати усі матеріали сайту;
 2. Коментувати статті, новини та залишати відгуки про заклади або послуги;
 3. Додавати новини та повідомлення Афіші (через лист адміністратору)
 4. Приймати участь у конкурсах та благодійних акціях.

Зареєстровані користувачі можуть: 

 1. Консультуватися у спеціалістів,
 2. Завантажувати книги, та завантажені матеріали
 3. Викладати фотографії у галереях.
 4. Залишати Відгуки.
 5. Приймати участь у конкурсах.
 6. Пропонувати теми для статей, досліджень, інтерв’ю, звертати увагу наших журналістів на актуальні проблеми, пов’язані з дітьми, що існують в Рівному.

Реєстрація

 1. Для повноцінного користування ресурсом, потрібно пройти просту процедуру реєстрації, при якій потрібно надати діючу адресу електронної пошти – на неї буде вислано лист з кодом підтвердження реєстрації. Забороняється реєструватися більше одного разу.
 2. Ім’я (нік, псевдонім) користувача не повинен містити посилань на інші сайти, номерів телефонів або IP адрес, непристойних слів, реклами.
 3. Аватар (картинка) користувача не повинен містити: рекламні посилання, приховану рекламу, порнографію і зображення, які яким-небудь чином протирічать загальноприйнятим нормам моралі.
 4. Підпис користувача на форумі не може містити приховану рекламу, а також будь-які вирази, що суперечать загальноприйнятим нормам.

Коментарі, відгуки та повідомлення

 1. Ваші повідомлення та відгуки повинні бути інформативними. При написанні повідомлень, коментарів та відгуків слідуйте загальноприйнятим правилам: не ображайте користувачів, будьте ввічливими. Якщо вас образили – пишіть модератору чи адміністратору.
 2. Не допускайте у своїх повідомленнях неправдивої інформації, наклепів, образливої та ненормативної лексики, флейму (образливий тон), флуду (безглузді повідомлення не за темою) та холіварів (розпалювання суперечок), будьте толерантними та визнайте право опонента на власну думку.
 3. Забороняється опублікування матеріалів, які заборонені законодавством України, а також матеріалів, які можуть нанести шкоду репутації фізичних та юридичних осіб.
 4. Коментарі, відгуки та повідомлення, що не задовольняють вищенаведеним правилам видаляються, їх автор штрафується винесенням попередження, а при повторному порушенні – баниться на відповідні строки або назавжди у залежності від ступеню порушення.

Реклама та посилання

 1. У жодному з розділів сайту категорично забороняється розміщувати рекламні повідомлення прямого або завуальованого характеру (посилання на інші сайти, комерційні оголошення), пропозиції послуг (приватних осіб і організацій), розміщення реклами магазинів і сервісів, а також розсилати рекламний спам приватною поштою.
 2. Якщо ви зацікавлені в розміщенні реклами на нашому сайті, звертайтеся до адміністрації Міні Рівне.
 3. Ви можете дати посилання на сторонній ресурс, якщо на запит іншого учасником приватною поштою.

Адміністрація сайту відкрита до співпраці, спілкування та пропозицій щодо поліпшення роботи сайту.

Запрошуємо вас до активної участі у розвитку сайту та налаштовані на те, що в особі кожного користувача ресурсу знайдемо помічника.