Боротьба з клопами в дитячій кімнаті: важливі моменти процесу
Клопи — одні з найбільш неприємних і важко виводимих шкідливих комах. Якщо ви вирішили виводити їх самостійно, то потрібно розуміти, що цей процес займе досить тривалий час. Ще один аспект полягає в тому, що клопи можуть впадати в сплячку і знову активізуватися, коли відчують їжу. Для боротьби з ними краще звертатися в спеціальні служби дезінсекції.
Шкода від клопів у вашому домі: чому з ними варто боротися
Найчастіше в будинках зустрічаються постільні або домашні клопи. Цей підвид з’являється незалежно від чистоти в приміщенні, а також регулярності прибирань. Для них головне, щоб була присутня людина, тобто джерело крові. Проблема в тому, що, незважаючи на порівняно короткий період життя, близько року, вони роблять досить великі кладки, до 500 яєць. Через місяць з них виходять повноцінні дорослі особини. Таким чином, колонії розвивають дуже швидко.
Перевагу шкідники віддають людині, але при його відсутності можуть кусати і домашніх тварин. Ведуть вони нічний спосіб життя, вдень ховаються в щілинах недалеко від ліжка.
Постільні клопи можуть спровокувати багато захворювань:
- Алергії. Справа в тому, що, як і будь-які тварини, клопи залишають після себе залишки своєї життєдіяльності: частинки оболонки, екскременти та інші. Залежно від чутливості організму алергічні реакції можуть виявлятися в різному ступені. Прояви можуть виражатися у вигляді банальної висипу або астматичної складової.
- Інфекційні захворювання. Цей пункт стосується всіх без винятку шкідників. Всі вони можуть стати переносниками таких хвороб, як гепатит, туберкульоз, тиф і багато інших, що викликають епідеміологічну небезпеку. Хвороботворні бактерії через органи дихання потрапляють в організм.
- Вплив на нервову систему. Укуси комах досить болючі і тому викликають безсоння. Це призводить до нервових розладів, нападів паніки і нервозності.
Щоб захистити своїх близьких від негативних наслідків, потрібно проводити постійну профілактику квартири. А при виявленні слідів постільних клопів, відразу ж викликати фахівців СПК Ліквідатор для проведення сантехнічної обробки.
Клопи в дитячій кімнаті – боротьба з ними і нюанси, які обов’язково варто враховувати
Найголовніше, забезпечити безпеку дітей при обробці дитячої кімнати. В цілому хімічні засоби після нанесення залишаються активними близько двох тижнів. Якщо є можливість відправити на час дитину до родичів – це буде ідеальне рішення.
Перш ніж проводити дезінсекцію кімнати, необхідно провести ряд підготовчих заходів. Треба зробити:
- прання всієї постільної білизни на максимально високій температурі;
- після сушки обов’язково пропрасувати все з двох сторін;
- провести хімчистку подушок, матраців, м’яких іграшок і ковдр;
- всі речі необхідно почистити або випрати в гарячій воді, не нехтуйте правилами догляду, зазначеними на бирці;
- провести дезінфекцію за допомогою парогенератора;
- звільніть підхід до плінтусів і стін;
- упакуйте і приберіть всі продукти харчування.
Після проведення підготовчих робіт можна викликати службу дезінсекції.
Висновки
СПК Ліквідатор проводить повний комплекс заходів з дезінфекції і санітарної обробки квартири. Після виконання роботи необхідно добре провітрити приміщення протягом кількох годин. Оскільки існує велика ймовірність того, що клопи залишаться після першої обробки, через деякий час бажано повторити процедуру для закріплення і отримання гарантованого позитивного результату.
Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com