5 книг, які варто подарувати малюкам до Великодня

Великдень – свято, коли хочеться робити добро і приносити радість. Ми зібрали для Вас 5 книг, подарувавши які своїм малюкам, Ви не тільки зробите їм гарний подарунок, але й долучите їх до цікавого діалогу про добро і світло.

У підбірку потрапили найцікавіші книги, які можна подарувати на Великдень, і кожна з яких по-своєму унікальна і корисна.

Дитяча Біблія

Цікаві історії, яскраві ілюстрації і правильні уроки. Все це є в дитячій Біблії, яка, напевно, була у кожного з нас. Книга в інтересній для дітей формі розповідає основні події Святого Письма.

Моя перша зручна Біблія

Книга, створена спеціально для малюків. Спеціальна ручка допоможе у “транспортуванні” книги по будинку, а яскраві малюнки приваблять увагу малюка і зацікавлять його.

Інтерактивна Біблія для дітей (від 7-ми років)

Книга, наповнена спеціальними тематичними завданнями, проходячи які, діти зможуть краще розуміти історії, описані в Біблії.

Біблія для дітей

Книга містить 45 ключових історій, які будуть пізнавальними для малюків від 3-х до 7-ми років, і краще познайомлять їх з біблійними історіями та подіями.

Вартові добра

Книга про добро і зло для підлітків. Ні, не так, книга про підлітків, які борються за добро і відстоюють його силою Любові.

Залишити відповідь