Лазерна епіляція: що потрібно знати

Лазерна епіляція – добре відома косметична процедура серед жінок та чоловіків. Однак наважитися на радикальне видалення волосся можуть не всі, хто бажає мати гладеньку та ідеальну шкіру. Основна причина – страхи, пов’язані з процедурою. Процедура є цілком безпечною та безболісною, якщо дотримуватися усіх рекомендацій спеціалістів. Як підготуватися до процедури та чи дозволена лазерна епіляція під час вагітності та годування груддю, детально у матеріалі.

Що потрібно знати про лазерну епіляцію: підготовка 

Епіляція лазерним апаратом вважається найефективнішою та найнадійнішою процедурою з видалення волосся на досить довгий час, порівняно з іншими методами депіляції. Руйнування волосяного фолікулу відбувається під час проникнення лазера в шкіру. Саме від виду лазерного променя і залежить комфорт (наявність больових відчуттів, опіків тощо) під час проведення процедури. 

Види лазерів для епіляції

Розрізняють декілька видів лазарів, які використовуюся в лазерних установах для епіляції: 

  • Рубіновий. Один із перших лазарів, що почали використовувати у косметології. Недоліки: довга тривалість процедури та болісні відчуття.
  • Діодний. Широко застосується у косметології. Переваги: після епіляції таким лазарем волосяний фолікул не відновлюється. Мінуси: не діє сиве, світле та пушкове волосся. Заборонено використовувати на смагляву та засмаглу шкіру.
  • Олександритовий. Має ряд переваг: мінімум больових та неприємних відчуттів; відсутність травм (рубців, опіків) та пігментації шкіри; не впливає на здоров’я в цілому. Використовується у найсучаснішому обладнанні для епіляції.

Саме тому салони, де проводиться  лазерная эпиляция киев на якісному рівні, обирають апарати з олександритовим лазером. Це гарантує безпеку та комфорт процедури, незалежно від кольору волосся та фототипу шкіри. 

Перед тим, як планувати процедуру, обов’язково варто уточнити у майстра епіляції, на якому апараті працює салон.

Наприклад, DEKA – MOTUS AX – італійське обладнання, що отримало максимум схвальних відгуків від клієнтів, що дозволяє проводити лазерну епіляцію за новітньою технологією за мінімум часу і без болю.

Підготовка до лазерної епіляції

Коли ви вже обрали салон, то спеціаліст повинен зібрати максимум інформації про клієнта: чи має хронічні захворювання, приймає ліки, наскільки має чутливу шкіру – схильність до синців тощо. Якщо згідно з даними анкети усе добре, процедуру можна робити.

Що не можна робити перед лазерною епіляцією:

  • за два тижні до та після процедури не варто засмагати, користуватися кремами автозасмаги чи відвідувати солярій. Адже шкіра у зоні епіляції після процедури досить чутлива та вразлива до дії УФ-проміння. Якщо плануєте відпочинок на березі моря, варто спланувати процедуру лазерної епіляції заздалегідь.
  • за 2 тижня-місяць не варто робити воскову епіляцію, шугаринг чи вищипувати волосся пінцетом, тобто робити усі дії які впливають на цілісність волосяного фолікулу. Можна користуватися станком (але і про це варто уточнити у майстра епіляції).

Лазерная эпиляция дозволена з 18 років, або з 16 за згодою батьків.

8-10 процедур – середній курс тривалості  лазерної епіляції для довготривалого видалення волосся. Частоту процедур рекомендує спеціаліст, що проводитиме процедуру. Як правило, кожна наступна процедура проводитиметься через місяць плюс тиждень, другий візит – місяць плюс 2 тижні, і так далі. Залежно від фізіологічних особливостей клієнта, від того, як волосяна цибулинка реагує на вплив лазера.

Протипокази: кому не можна проводити процедуру лазерної епіляції

Якщо людина має такі захворювання як:

  • цукровий діабет
  • онкологічні захворювання
  • епілепсія
  • захворювання шкіри
  • захворювання крові

Якщо проходить курс лікування медикаментами (процедура дозволена тільки після завершення курсу).

Наявність татуювань у зоні епіляції – протипоказ, адже під дією лазера можуть утворитися рубці. 

Перед процедурою варто повідомити спеціалісту усе, що стосується стану вашого здоров’я. Такий підхід дозволить уникнути неприємних сюрпризів.

Лазерна епіляція і вагітність

Звістка про вагітність – привід зупинити курс лазерної епіляції. Як і більшість косметичних процедур, які лікарі рекомендують не робити, щоб виключити будь-які загрози для плоду. Хоч і дія лазера ніяк не впливає на роботу органів жінки, однак жоден спеціаліст не візьме відповідальності за життя та здоров’я чужої дитини.

Лазерна епіляція та лактація

Годування грудьми – не є протипоказом до проведення лазерної епіляції. Однак варто знати, що у зв’язку із гормональними змінами в організмі жінки, після процедури можлива пігментація шкіри та недовготривалий ефект.

Лазерна епіляція – безпечна та безболісна процедура, якщо ви потрапите до хорошого салону з сучасним обладнанням та професійного майстра. 

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь