5 порад по зберіганню дитячих виробів: “Викидати шкода”
Навіть найпростіші дитячі каракулі для батьків – важливі спогади про розвиток і еволюції малюка. Тому викидати їхні малюнки і всілякі вироби рука просто не піднімається. Але коли розумієш, що вироби скоро витіснять з дому всю сім’ю, починаєш думати: “А куди ж це все дівати?” На цей випадок ми підготували для вас кілька цінних порад.
Отже, 5 способів організувати місце зберігання дитячих виробів.
Відберіть кращі: є вироби і малюнки, які дійсно важливі для нас. Наприклад, найперший малюнок дитини, або його перша пластилінова фігурка, або серія малюнків, на яких видно, як еволюціонували творчі здібності малюка (наприклад, спочатку був кружечок, потім з нього листочок, а через кілька малюнків кружечок ставав квіткою). Такі речі, безумовно, не варто викидати. Але якщо дитина за один вечір обмалювала весь папір в будинку, і ніякого особливого сенсу ці каракулі не мають – сміливо викидайте. А всі старі вироби відсортуйте разом з дитиною. Впевнені, половину ви точно зможете утилізувати.
Оцифруйте: по-перше, з часом малюнки або гербарій можуть зіпсуватися. По-друге, макулатура теж займає не мало місця. Тому збережіть самі унікальні екземпляри в їх оригіналі (можна помістити щось в рамку для фотографій, як варіант), а решту оцифруйте та залиште в пам’яті комп’ютера.
Домашня виставка: зробіть у вашому домі куточок, де можна виставляти потокові вироби малюка. Наприклад, підвіконня. Або холодильник запросто може стати галереєю його малюнків. Міняти вироби можна кілька разів на сезон.
Подарунки близьким: якщо у вас вдома багато малюнків і виробів малюка, але їх шкода викинути, пропонуйте йому дарувати їх комусь з родини або близьких друзів на свята. Бабусям і дідусям буде приємно отримати такі милі дрібниці, а ви завжди зможете дивитися на ці вироби, коли будете приходити до них у гості.
Відпустити: все-таки від деяких робіт малюка доведеться і позбавлятися. Але ніколи не робіть цього без його відома. Краще сядьте разом з ним і запропонуйте розібратися, що залишити, а що пора утилізувати. Як варіант, вироби можна розібрати, і залишити їх частини як матеріал для наступних.
Надіємось вам сподобались поради, а як ви зберігаєте дитячі вироби,пишіть в коментарях?
Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці – пишіть на mini.rivne@gmail.com