Рулонні штори — сучасне рішення для ваших вікон

Надати приміщенню додаткової чарівності, затишку та стильності — це про жалюзі в рулонах. Ролети сьогодні являють собою вдале поєднання традиційних жалюзі та звичних штор. Системи для захисту від сонячних променів складаються з рулону тканини, намотаної на трубку-вал. Фіксація і намотування здійснюються особливим чином для того, щоб у процесі експлуатації виріб правильно згортався, розгортався і кріпився на потрібній висоті.

Секрет популярності рулонних штор

Даний тип завіс з кожним днем стає все більш популярнішим і користується величезним попитом у споживачів. Причиною цього є численні переваги сонцезахисних систем:

  • у відкритому стані не перешкоджають проникненню денного світла у квартиру;
  • щільна структура забезпечує надійний захист від сонячних променів;
  • матеріали, з яких виготовляються штори, не притягують пил і без проблем очищаються, завдяки спеціальному просоченню;
  • у згорнутому вигляді конструкції стають практично непомітними на вікні;
  • можна використовувати як окремий тип завіси, а також у комплекті з традиційними портьєрами;
  • легкий монтаж і можливість встановити штори на будь-яку поверхню, навіть у дверний отвір.

Компанія «Жалюзі-Сервіс» виготовляє рулонні штори будь-яких розмірів і видів. Це не просто інтернет-магазин жалюзі, а виробник сонцезахисних систем. Клієнти можуть замовити моделі за індивідуальними параметрами, підібрати унікальний декор і забарвлення. Замірник готовий виїхати на зняття параметрів на об’єкт. Також у каталозі сайту є великий вибір готових рішень, які підійдуть для будь-яких приміщень.

Види тканин для виготовлення

Під час виробництва рулонних штор застосовуються такі тканини, як натуральна бавовна, поліестер, нейлонові волокна і склопластик. Вироби з різноманітними вставками на кшталт тасьми можуть прикрасити будь-який інтер’єр. Сонцезахисні конструкції не пропускають світло, прозорі зовні, досить фактурні.

Для виготовлення коробів системи закритого типу зазвичай використовується практичний алюміній, пофарбований у відтінок віконної рами. Вони швидко і легко піддаються монтажу, не виділяють токсичних речовин, а навпаки, екологічно чисті.

Тканинні полотна розрізняються за матеріалом, розмірами та кольоровою палітрою. Види рулонних штор за фактурою полотна:

  • для розсіювання сонячних променів із прозорою фактурою, що гармонують із тюлем на гардині;
  • моделі «блекаут» перешкоджають світлу в приміщення, тим самим відмінно підходять для спалень і дитячих;
  • вироби типу «зебра» гарні для оформлення кухонних вікон, вони самостійно регулюють надходження світла в кімнату, завдяки поєднанню смуг тканин;
  • для офісів і оранжереї штори «дімаут» зберігають тепло в приміщенні, не пропускаючи при цьому звістку сонячне світло.

Під час встановлення штор на кухні слід віддавати перевагу матеріалу, який буде легко чистити, а також який не вбирає в себе бруд та жир. Під час процесу приготування їжі штори в рулоні краще згортати, щоб запобігти появі плям. Для вітальні найчастіше використовують напівпрозорі рольштори. За необхідності розбавити класичний інтер’єр кімнати, можна помістити конструкцію на стіні.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь