Тренінговий курс «Критичне мислення для підлітків»

Мета курсу: допомогти підліткам розвинути навичку критичного мислення. Критичне мислення – це не негативність суджень або критика, ні. Критичне мислення – це здатність ретельно обмірковувати, аналізувати, ставити питання та приймати зважені, аргументовані рішення чи судження щодо різних тем і питань.

Протягом шести тижнів ви розглянете три блоки:
– Інформація. Аналіз, оцінка, факти, судження, що значать усі ці слова та як їх застосовувати у реальному житті. Як критично читати тексти та чому це важливо? Як перевіряти джерела інформації?
– Запитання. Типи запитань та їх використання у повсякденному житті.
– Аргументи. Як відрізняти факти від думок? Як за допомогою аргументів довести істинність тези? Які бувають види аргументів? Знаходити аргументи та спростовувати їх. Як використовувати аргументи в дискусіях?

Заняття проходять в цікавій формі: мінімум лекцій та багато практичних вправ і завдань. Група до 15 учасників. Тривалість курсу 6 тижнів (щопонеділка по 2,5 години) з 17:30 до 20:00

Вартість курсу – 750 грн (можлива оплата помісячно). При реєстрації до 17-го листопада або/та реєстрації двох і більше учасників вартість становитеме 700 грн.

Реєстрація на курс за посиланням: https://goo.gl/forms/tqv0fjusKCDSs9Dv2

Додаткова інформація за телефоном: 0680934316.

Залишити відповідь