Дитячі книги про весну

Весна – чудова пора року, особливо, коли вона вже вступила в свої права: сонечко світить, пташки співають, перші квіти радують око, а блакитне небо кличе в подорож. Звичайно, найкраще в сонячний весняний деньок відправитися на прогулянку. Але, якщо раптом погода не радує, то можна провести час з користю, почитавши весняні книги для дітей. Ось кілька видань так чи інакше пов’язаних з трьома весняними місяцями.

Весняні книги для дітей

 

«Весняна книга» Ротраут Сузанна Бернер

Чудове ілюстроване видання для дітей, яке стало бестселером у багатьох країнах. Книга розповість про мешканців містечка та події, які з ними трапилися з приходом весни.

Цю книгу в картинках можна читати діткам уже з пелюшок. Яскраві ілюстрації покажуть, як виглядають різні звірі, рослини та люди. Що особливого в кожному мешканці містечка, які традиції бувають навесні. А короткі веселі історії чудово доповнять весняний настрій.


Книга “Пригоди від весни до зими” видавництва Мандрівець

“Пригоди від весни до зими” – це книжечка, що входить у серію “Малюнкове читання”. У ній містяться цікаві тексти для читання та яскраві малюнки. Деякі слова замінені на маленькі зображення. Така методика полегшує  читання та розвиває логічне мислення й творчу уяву.

Книжка допоможе дітям:

  • підготуватися до школи;
  • навчитися читати;
  • з користю проводити позашкільний час.

ВЕСНЯНІ ПРОГУЛЯНКИ ТОБІ

Серія книг «Прогулянки Тобі» допоможе діткам дізнатися про різні природні явища очима доброзичливого песика. Книга містить захоплюючі розповіді і барвисті, докладні ілюстрації.

Тобі вже давно готовий до довгоочікуваної весни. Як впорається наш хвостатий герой з бурхливими потоками талого снігу? Чи зможе Тобі пройти крізь зарості весняної трави, в яких причаїлися молоді їжаки? Чи зійде розсада огірків у сусідки Ніни? Все це і багато іншого ви дізнаєтеся з цієї книги.

Підходить для читання та розвитку мовлення для дітей 1,5 – 3 років


Весняні пригоди білченяти

 

Навесні Білченя тішиться та шукає друзів, щоби разом побавитися. Під час весняної прогулянки можна натрапити на багатьох звіряток, і кожне з них чимось відрізняється від Білченяти. Хтось малий, а хтось великий, дехто швидкий, а дехто повільний. З ким же погратися Білченяті? А зможеш знайти гусеницю на кожній сторінці? Книжка-гра для цікавого розглядання. Спонукає шукати відмінності між звірятами, сприяє лексичному розвиткові малюка.


Книга Віконця у весну

На вас чекає знайомство з різними порами року! Читайте віршики, роздивляйтеся яскраві картинки. Знайдіть свою улюблену пору року і поясніть, чому вона вам подобається.
Люблю весну, коли все розквітає!
І літо, що нудьгу безслідно розганяє!
І осінь, що дощем нам б’ється у вікно!
І зиму, коли все навколо замело!
Зберіть усю серію!


Пригоди у весняному саду

Сніг зійшов, і світ перетворився на яскравий кольоровий калейдоскоп. Нові барви й запахи, нові відкриття, нові друзі… Здається, навколо змінилося геть усе. Щоправда, крім найважливішого: батьківської любові, затишку рідної нірки й вірної дружби чудесної рудої Дівчинки.

Пригоди маленького Мишенятка продовжуються!


Книга ” Зося з вулиці Котячої навесні” Агнєшки Тишка

Нескінченна зима набридає Зосі, і разом зі своєю шаленою сімейкою вона закликає весну, обирає переможницю конкурсу МІС БАГНАРИ, зустрічає полярного, морського та пустельного БЕТМЕНІВ і найдивніших тварин у світі, що їх запросили на день народження Мані, її молодшої сестри. Можете бути певні — на Котячій, 5 нема коли нудьгувати!

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь