5 весняних книг для дітей

«Весняна книга» Ротраут Сузанна Бернер

Чудове ілюстроване видання для дітей, яке стало бестселером у багатьох країнах. Книга розповість про мешканців містечка та події, які з ними трапилися з приходом весни.

Цю книгу в картинках можна читати діткам уже з пелюшок. Яскраві ілюстрації покажуть, як виглядають різні звірі, рослини та люди. Що особливого в кожному мешканці містечка, які традиції бувають навесні. А короткі веселі історії чудово доповнять весняний настрій.


ВЕСНЯНІ ПРОГУЛЯНКИ ТОБІ

Серія книг «Прогулянки Тобі» допоможе діткам дізнатися про різні природні явища очима доброзичливого песика. Книга містить захоплюючі розповіді і барвисті, докладні ілюстрації.

Тобі вже давно готовий до довгоочікуваної весни. Як впорається наш хвостатий герой з бурхливими потоками талого снігу? Чи зможе Тобі пройти крізь зарості весняної трави, в яких причаїлися молоді їжаки? Чи зійде розсада огірків у сусідки Ніни? Все це і багато іншого ви дізнаєтеся з цієї книги.

Підходить для читання та розвитку мовлення для дітей 1,5 – 3 років


Весняні пригоди білченяти

 

Навесні Білченя тішиться та шукає друзів, щоби разом побавитися. Під час весняної прогулянки можна натрапити на багатьох звіряток, і кожне з них чимось відрізняється від Білченяти. Хтось малий, а хтось великий, дехто швидкий, а дехто повільний. З ким же погратися Білченяті? А зможеш знайти гусеницю на кожній сторінці? Книжка-гра для цікавого розглядання. Спонукає шукати відмінності між звірятами, сприяє лексичному розвиткові малюка.

 


Книга Віконця у весну

На вас чекає знайомство з різними порами року! Читайте віршики, роздивляйтеся яскраві картинки. Знайдіть свою улюблену пору року і поясніть, чому вона вам подобається.
Люблю весну, коли все розквітає!
І літо, що нудьгу безслідно розганяє!
І осінь, що дощем нам б’ється у вікно!
І зиму, коли все навколо замело!
Зберіть усю серію!


Пригоди у весняному саду

Сніг зійшов, і світ перетворився на яскравий кольоровий калейдоскоп. Нові барви й запахи, нові відкриття, нові друзі… Здається, навколо змінилося геть усе. Щоправда, крім найважливішого: батьківської любові, затишку рідної нірки й вірної дружби чудесної рудої Дівчинки.

Пригоди маленького Мишенятка продовжуються!

 

 

Залишити відповідь