Як вибрати вазу для квітів?

Букет квітів — універсальний подарунок. Його можна подарувати жінці й чоловіку. Квіти доречні на День народження або просто як знак симпатії. Але щоб він не тільки радував своєю красою та ароматом в момент вручення, а й прикрашав собою приміщення протягом тривалого часу, для зберігання букета важливо підібрати відповідну вазу. Популярність має продукція чеської торгової марки — вази для квітів Богемія, які є дивовижним симбіозом:

  • високої якості;
  • бездоганного смаку;
  • модного дизайну;
  • оптимальної ціни.

Вази Bohemia представлені у великому асортименті в інтернет-магазині Family. Замовити будь-яку позицію з каталогу з доставкою по всій Україні можна онлайн.

Важливість правильного вибору вази для квітів

Хоча головним призначенням вази є зберігання квітів, вона є не лише функціональним аксесуаром. Правильно підібрана ваза:

  • допомагає підкреслити красу кольорів;
  • відіграє ключову роль у створенні гарного та гармонійного букета;
  • є елементом декору, який може зробити важливий внесок у загальний зовнішній вигляд приміщення.

Ваза повинна відповідати формі та розміру квітів, підкреслювати їхню природну красу. Для загального враження від композиції важливий розмір вази, її форма, матеріал виготовлення, дизайн і колір.

Розмір та форма вази

Щоб забезпечити достатній простір для розміщення стебел квітів та утримання букета у стійкому положенні, ваза повинна мати відповідну висоту та ширину. Вибір форми залежить від стилю оформлення приміщення, в якому вона буде розташована, і, звичайно ж, від особистих побажань. Для різних типів букетів виробники пропонують безліч варіантів форм ваз — від високих і вузьких до пласких і широких.

Матеріал вази

Матеріалів для виготовлення ваз існує багато. Це може бути пластик, дерево, метал, бамбук тощо. Але найпоширенішими та затребуваними є керамічні, скляні, фарфорові та доломітові вази.

Кераміка

Настільні керамічні вази, висота яких зазвичай не перевищує 40 сантиметрів, пропонуються виробниками в різних формах — від вишукано тонких до «пишних». Цей вид виробів з кераміки відрізняється стійкістю до води, міцністю та надійністю. Керамічні вази доступні в різних кольорах та візерунках, що робить їх універсальним вибором для різних інтер’єрів.

Кришталеве скло

На відміну від звичайного скла, його кришталевий різновид видає при дотику мелодійний дзвін. Кришталеве скло має підвищену щільність, велику стійкість до сколів та подряпин. Його більша вага навіть при тонких стінках вази надає їй стабільності. Вази із кришталевого скла блищать і переливаються при попаданні світла, створюючи елегантний та вишуканий вигляд.

Порцеляна

Вази з порцеляни мають тонкостінну конструкцію і вишуканий дизайн, що робить їх ідеальним вибором для подарунків і особливих випадків.

Скло

Для створення простоти та легкості в інтер’єрі прекрасним вибором стануть прозорі скляні вази для квітів. Вони відмінно поєднуються з будь-якими видами квітів, доповнюють їхню красу.

Доломіт

Цей природний матеріал, схожий на вапняк, відрізняється пористістю. Завдяки м’якості доломіту, що дає змогу надавати йому будь-якої форми, він використовується у виробництві різних виробів. Доломітові вази відрізняються нетрадиційним, оригінальним дизайном, додають до інтер’єру цікавий акцент.

Кольорове та дизайнерське рішення

Вибираючи вазу для квітів, слід враховувати, як виглядає приміщення, його стиль і гаму кольорів. Класичні форми виробу та його нейтральні тони підходять для будь-якого інтер’єру. Але якщо ви хочете додати кімнаті індивідуальності та оригінальності, вибирайте вази незвичайної форми та яскравого кольорового виконання.

Практичні поради для догляду та чищення вази

Щоб вироби з будь-якого матеріалу якомога довше зберігали свої якості та привабливість, за ними слід ретельно доглядати. Цей процес включає три основні пункти:

  • регулярне чищення — після того, як квіти зав’януть, вазу слід ретельно вимити теплою водою з м’яким мийним засобом;
  • уникнення сильних ударів при використанні та переміщенні виробів для запобігання їх ушкодженню;
  • використання спеціальних засобів для чищення під час видалення нальоту та плям на вазі.

Дотримуючись цих нехитрих порад щодо догляду за вазами, ви зможете на довгі роки зберегти їхню надійність і красу.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь