Сімейний тренінг: Формула Щасливих Стосунків

Щоб сім’я була щасливою в ній має бути гармонія та кохання! На тренігу ви отримаєте знання як зробити свою сім’ю щасливою. Виїзний Тренінг Сергія і Марії Бугаєнко, який дозволить чоловікам і жінкам звільнитися від накопичених образ і болю, воскресити почуття, теплі, радісні, дають силу і по-справжньому щасливі відносини.

На сьогодні від 60 до 90 відсотків подружжя в деяких регіонах України розходяться протягом перших п’яти років.

Близько 70 відсотків дітей зростають у неповній родині.

На першому році життя розлучаються тільки 4% пар, від 1 до 2 років – 16%, від 3 до 4 років – 18%. А ось на п’ятому році це число різко зростає до 30%.

– Більше 80% заяв на розлучення подають жінки. І це при тому, що, за статистикою, кожен другий чоловік згодом вступає в повторний шлюб, а 70% розлучених жінок залишаються самотніми.
– Майже 25% пар стверджують, що причиною розлучення є матеріальні і побутові проблеми, 20% скаржаться на алкогольну або наркотичну залежність одного з подружжя, ще 15% вказують банальне “не зійшлися характерами” – тобто мова йде про психологічну та емоційну несумісність. Ще 10% пар скаржаться на “монотонність подружнього життя», і 10% пар розлучаються через зраду одного з партнерів. Цікава тенденція останніх років: бездітність майже ніколи не є причиною розлучення – тільки 4% бездітних пар розходяться, так як сподіваються мати дітей з іншим партнером.

Чоловік і жінка, яких спіткав розрив у відносинах, переживають глибоке емоційне потрясіння. Вони втрачають почуття захищеності і стабільності. Депресія, яку переживає людина після розлучення, може бути важча і довше, ніж після смерті людини.

Зробіть експрес-діагностику своїх відносин.

Що з нижче перелічених пунктів спостерігається в ваших відносинах (будьте чесними з собою).

1. Життя по накатаній
2. Втрата інтересу одне до одного
3. Рутина у відносинах
4. Відсутність пристрасті і сексуального потягу
5. Відсутність взаєморозуміння
6. Накопичення претензій один до одного, критика, оцінка, осуд
7. Відсутність бажання у партнерів допомагати один одному, піклуватися
8. Не проводите час разом, чи не проявляєте почуття, не радуєте, не обдаровуєте один одного.
9. Робите все з почуття обов’язку, а не з бажання.
10. Спілкуватися не через прохання, а через вказівки

Відповіді:

Якщо у вас немає жодного з перерахованих пунктів – Вітаємо! У вас в стосунках все добре! Спокійно закривайте цю сторінку і проходьте мимо … хоча, можете залишитися і попередити появу їх в майбутньому!

Збігається від 1 до 5 пунктів – ви наближаєтеся до точки кипіння. Точка кипіння – це стан ситуації у відносинах, коли вже неможливо ігнорувати те, що відбувається. Якщо точка кипіння ще не настала, то, скоріше за все, відносини стали мляво-поточними, схожими на застояну воду, в якій немає руху, немає життя, і яка з часом може перетворитися на болото.

Збігається від 5 про 10 пунктів – ви близькі до точки неповернення. Точка неповернення – це стан, коли кордон, який дає безповоротний розкол (розлом) – який призводить або до розриву відносин, або до виходу на новий якісний рівень у відносинах.

Хто ми?

Сергій і Марія Бугаєнко – психологи, тренери, коучі, а найголовніше, щаслива пара – разом уже 19 років. Є двоє діток – Соня (3 роки) і Назар (10 років). Причиною народження цього тренінгу, перш за все, стала потреба поділитися власним досвідом проходження і виходу з криз у відносинах, яких у нас, за 19 років, було декілька, причому дві з них мало не завершилися розлученням, поділитися досвідом подолання наших “точок кипіння і неповернення “.

Крім цього, в цьому тренінгу ми поділимося знаннями, які кожен з нас отримав на професійній ниві.

Сергій – лікар за освітою, експерт по поліпшенню якості життя, стосунків, здоров’я з досвідом роботи більше 13 років. Пройшов навчання в Інституті Людини (за системою Норбекова), вивчав психологію в медакадемії, освоїв коучинг, енергетичну терапію, альфа і тета-програмування підсвідомості.

Марія – психолог за освітою і за покликанням, майстер жіночих практик і ведунья жіночих банних традицій. Має успішний досвід консультування сімейних пар (10 років). Провідна Клубу особистісного розвитку жінки «МудраЯ» (м.Рівне). Пройшла навчання системно-сімейних розстановок за методом Берта Хеллінгера, навчання в Інституті Людини (за системою Норбекова), напрямок – гармонізація сімейних відносин.

Ми виробили свою формулу справжніх щасливих відносин. Освоїти її і застосувати в своєму житті, ви можете, взявши участь у тренінгу.

Виїзний 4-х денний тренінг: “Формула справжніх щасливих стосунків».

Пройде з 30 жовтня по 2 листопада 2016 в с. Осій, Іршава, Закарпатської області. У мальовничому куточку Карпат.

Що буде в тренінгу (програма):

Тема №1. «Відносини» – поняття, особисті смисли. Потреби. Інтереси. Очікування. Вправа «Ясність». Аналіз.

Тема №2. Психоенергетичні особливості чоловіків і жінок. Функції. Зони природної відповідальності. Базові закони відносин.

Тема №3. Три слабких місця чоловіка/жінки. Зони уразливості чоловікиа- табу для жінок. Пояснення. Вправа «Тотем сили».

Тема №4. Спілкування в парі. Два типу спілкування: яке наповнює і спустошує. Основні принципи. Діагностика. Ключові навички ефективного спілкування. Практика «Прощення». Вправа «Коридор Любові».

Тема №5. Мова Кохання – найчастіші помилки. Визначення своєї власної Мови Кохання та Мови Кохання Партнера. Ієрархія цінності мов кохання. Вправа «Як зі мною спілкуватися моєю мовою любові»

Тема №6. Етапи дорослішання в стосунках. Чоловік і Жінка – Архетипи. Ролі. Перекоси ролей. Практика зчитування власних підсвідомих програм з особистого інформаційного поля (аналіз, зворотний зв’язок).

Тема №7. Формування «Образа Щасливих Відносин». Формула «Бути-Робити-Мати». Практика усвідомленого програмування бажаного результату. Вправа «Інструкція користувача для чоловіка і жінки».

Тема №8. Створення нових правил взаємодії в парі. П’ять Китів Відносин: розподіл зон відповідальності та ініціативи. Підкріплення домовленостей. Преміальні і бонуси для партнерів.

Тема №9. Важливі особистісні якості в партнерстві: сильні сторони і слабкості кожного. Вправа «Особистість +», вправа «Октава станів».

Тема №10. Впровадження змін. Створення Бачення. План реалізації задуманого. Правило 3-П. «Контрольні точки». Практична вправа в парах. Практика «Подяки». Медитація «Благословення».
Які результати ви отримаєте:

1. Ваше життя заграє новими фарбами
2. Ви відкриєте нові грані в своєму партнері, знову станете цікаві один для одного.
3. Ваші відносини стануть дарувати відчуття свята.
4. Повернеться пристрасть і сексуальний потяг до свого партнера.
5. Ви станете розуміти один одного
6. Забудете про болі, претензій. Навчитеся вибудовувати відносини через підтримку, без оцінки, критики і засудження.
7. У вас з’явитися бажання допомагати один одному.
8. Ви станете проводити час разом, виявляти почуття, радувати, обдаровувати.
9. Почнете жити з станом – хочу зробити свого партнера щасливим
10. Навчитесь просити і отримувати у відносинах те, що вам потрібно.

Вартість участі:
2700 грн з людини
5000 грн – з пари (знижка по 200 грн. Кожному)

Вартість включає в себе:

1. трансфер (автобус) з м.Рівного (туди і назад),
2. проживання в 2-х місних номерах зі всіма зручностями,
3. 4-х денний тренінг,
4. заняття з педагогом для дітей,
5. сніданки, кава-паузи
6. лазня на дровах

Кількість місць обмежена: зможемо взяти тільки 6 пар (12 осіб)

З питань участі звертайтесь за телефоном або в приватні повідомлення на фесбуке:
0974811473 (Настя) – https://www.facebook.com/nikasling
0509652366 (Марія) – https://www.facebook.com/mariya.bugaenko
0971525404 (Сергій) – https://www.facebook.com/Serg.Bugaenko

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь