Агропарк розваг з кукурудзяним лабіринтом в Києві

До школи ще місяць – отже, ще є час отримати незабутні враження від канікул. Тому, якщо у вас випаде нагода потрапити до столиці, агропарк розваг «Кукулабія» з лабіринтом у гігантському кукурудзяному полі, подарує вам та вашій дитині неповторні емоції. 

Відвідувачів незвичайного парку розваг чекають активні розваги на природі. Це чудове місце для відпочинку з дітьми.


Лабіринт, що вирізаний у величезному кукурудзяному полі, є головним атракціоном навчально-розважального агропарку «Кукулабія». У минулому році його внесли до Національного реєстру рекордів України як найбільший в країні дизайнерський лабіринт в кукурудзяному полі. У цьому році він буде ще цікавішим за своїм наповненням і ще більш масштабним за розмірами.

Лабіринт займає 45 000 м, а загальна довжина всіх його стежок досягає 1538 м.

Від цього лабіринту і пішла назва парку — «Кукулабія» (кукурудза + лабіринт).

Лабіринт зроблено у формі карти нашої країни з написом: «Мандруй Україною». Малюнок добре проглядається з висоти, в тому числі та з ілюмінаторів літаків, які злітають з аеропорту «Київ», розташованого неподалік.

Над лабіринтом розташований дерев’яний міст, який дозволить оцінити велич і масштаб проекту і робити дивовижні світлини.

У лабіринті відвідувачів чекає пізнавальний квест. Вони будуть шукати відповіді на питання, розташовані в різних точках лабіринту, і дізнаватися цікаві факти. Питання квесту змінюватися кілька разів за сезон.

Спеціально для малюків також буде окремо облаштований дитячий кукурудзяний лабіринт поруч з основним.

Крім того, на території «Кукулабії» розташувалися понад 30 локацій для активного відпочинку і розваг. У тому числі два дитячих лабіринти – з солом’яних тюків і мотузковий.

Кожні вихідні в «Кукулабії» буде працювати сцена, де будуть проходити веселі конкурси та різноманітні заходи. Також в агропарку будуть проводитися майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдінгі та квест-змагання для компаній.

У рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори будуть співпрацювати з партнерами та надавати можливість для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків та сімей, які були змушені переїхати із зони АТО.

«Нас дуже порадувало те, з яким ентузіазмом кияни та гості міста сприйняли відкриття в минулому році першого в своєму роді українського агропарку. І ми з задоволенням готуємо до старту новий сезон «Кукулабії» з ще більшою кількістю розваг і з тією ж метою: прищеплювати любов до землі та популяризувати активний «зелений» відпочинок», – коментує Анатолій Циркун, автор і керівник проекту«Кукулабія».

Час роботи: у вихідні та святкові дні з 15 липня по 1 жовтня 2017 включно.
Адреса: вул. Кільцева дорога, 110А (на території ринку «Столичний»).

Вартість квитків: дитячий – 50 грн, дорослий – 100 грн, дітям зростанням до 120 см – безкоштовно.

Сайт: http://www.kukulabia.kiev.ua/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь