ТОП-7 місць для літнього відпочинку з дітьми

Щоб відпочинок з дітьми був, дійсно, відпочинком, а не черговим випробуванням для батьків, його варто обдумано спланувати.

Обрати місце з відповідною інфраструктурою саме для сімейних канікул, харчування, медичне обслуговування, час транспортування, – усе це та безліч інших питань, які турбують туристів з дітьми, менеджери туристичної агенції «Поїхали з нами» систематизували у невеличкий рейтинг найпопулярніших місць для відпочинку з дітьми влітку з точки зору комфорту, безпеки та вражень!

1 місце – Туреччина

Більшість сімейних пар з дітьми влітку віддають перевагу відпочинку саме в Туреччині.

Головні переваги:
• Переліт займає мало часу – діти не встигають втомитися.
• Переважна більшість турецьких готелів, орієнтована на відпочинок з дітьми, тому не виникне проблем з дитячим ліжечком, стільчиком для годування чи дитячим меню.
• Чудова природа, чисте море, свіже повітря.

Під час сезону літніх відпусток тури до Туреччини дорожчають через високий попит. Заощадити на літньому відпочинку вам допоможуть гарячі тури.

2 місце – Болгарія

Болгарія – це якісний відпочинок на Чорному морі. Головні переваги цих курортів – недорогий відпочинок та клімат, схожий до українського. Наприклад, цього літа тури до Болгарії можна придбати від 4000 грн за одну людину з дорогою і проживанням. А ще до Болгарії можна дістатися автобусом, що дуже допомагає туристам, діти яких панічно бояться літати.

3 місце – Єгипет


Влітку у Єгипті дуже спекотно, там по-справжньому африканське літо. Але завдяки сухому повітрю спека переноситься легше. Тим паче, що готелі Єгипту, як і Туреччини, орієнтовані на сімейний відпочинок. Є дитячі басейни, кондиціонери. А ще туристи з дітками обирають такі курорти як Шарм-ель-Шейх, Нувейба, Марса-Алам і Мерса-Матрух для відпочинку. До речі, влітку попит на тури до Єгипту слабшає, тому можна знайти багато вигідних, з позиції вартості, пропозицій.

4 місце – українські Карпати

Це чудовий вибір для тих, у кого відпустка не влітку. Тому що у Карпатах родини мають змогу організувати собі повноцінний відпочинок на декілька днів. А ще Карпати обирають наші туристи, які хочуть організувати своїм дітям відпочинок у літніх таборах. Тут у ваших дітей буде змога відпочити, оздоровитися, та дізнатися багато нового.

5 місце – екскурсійні тури Європою


Насправді, літо – це ще й сезон екскурсійних турів Європою. Звісно, що такі тури зацікавлять школярів та дітей старшого шкільного віку. Малечі буде важко провести тиждень у роз’їздах містами Європи. Головні причини, чому батьки з дітьми їдуть на відпочинок до Європи улітку – це:
• Екскурсійна програма
• Практика мови
До того ж, безвізовий режим значно спростив туристичні подорожі до Європи.

6 місце – Греція


Греція, напевно, найдорожчий з усіх наведених варіантів відпочинку. Тому що, якщо бронювати гарний готель з харчуванням, медичним обслуговуванням, то вартість такого туру буде значно більшою, ніж тур до інших країн. Але Греція цього варта!

7 місце – Албанія


Так, цього сезону декілька родин з Рівного та області обрали Албанію для сімейного відпочинку. Цей напрям не такий популярний, як Туреччина чи Єгипет, однак має ряд переваг.

Отже, Албанію слід розглядати як місце для відпочинку з дітьми бо:
• Албанія – відносно недорога країна, яку українці можуть відвідувати без отримання візи
• Адріатичне узбережжя Албанії чудово підходить для дитячого відпочинку: чистий пісок та вода, рівне, пологе дно
• А ще в Албанії на вас чекає по-справжньому здоровий і корисний відпочинок. Тут ще немає галасливих аквапарків, атракціонів на пляжах, бо туристична інфраструктура лише розвивається. Але тут чисте повітря, прозора вода та екологічні харчові продукти.

 

Відпочинок з дітьми – подія, на яку родина подекуди чекає весь рік. Щоб ваша родинна відпустка пройшла вдало, ретельно обирайте готелі, потурбуйтеся про медичний страховий поліс, завжди пильнуйте за дітьми у людних місцях та водоймах, басейнах та аквапарках.
Вдалого вам літа! Та гарних вражень від відпустки!

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь