Електронік – Рівне – дитячий санаторно-оздоровчий комплекс

Дитячий санаторно-оздоровчий центр «Електронік Рівне» знаходиться на березі мальовничої річки Горинь в Рівненській області.

Читайте також: Дитячі літні табори на Рівненщині

Читайте також: Агатівка – дитячий санаторно – оздоровчий комплекс

Під час військового
стану заклад не працює!

Будівлі комплексу оточені зеленню, різноманітними деревами, кущами і прекрасними клумбами. Відпочинок тут буде відрізнятися спокоєм, близькістю до природи, тишею і гармонією. Помірний клімат зони лісостепу і мішаних лісів також сприятиме поліпшенню самопочуття відпочиваючих.

 В 2018 році кожного заїзду в санаторії будуть організовуватися обстеження відпочиваючих дітей лікарем-офтальмологом та їх лікування за призначенням лікаря

Заклад буде надавати пільги в оплаті путівок, які закуповуються батьками за власні кошти для дітей.

Проживання:

Загальна кількість корпусів у КП ДСОК «Електронік-Рівне» – п’ять: три спальних корпуси, адміністративно-медичний корпус, їдальня. 3 стаціонарних корпусу комплексу розраховані на 360 осіб. Номери 2-х і 5-ти місцеві, в кожному номері є санвузол з умивальником, ванною, туалетом.
В санаторно-оздоровчому комплексі автономне опалення, яке дозволяє забезпечити тепловий температурний режим.

Житлові кімнати забезпечені цілодобовим постачанням холодної та гарячої води зі зручностями. У кожній кімнаті проживає 2-3-6 осіб, за умов дотримання вимог санітарного законодавства щодо забезпечення достатнього метражу на одну особу. Кожен номер укомплектований меблями.

На кожному поверсі наявні: електрочайник, кулер,  внутрішній  телефонний зв’язок, радіоточка, кімната гігієни, кімната дозвілля, кімната для прасування, кімната для прання обладнана автомат-машинами (безкоштовно для відпочиваючих).
Підприємство повністю забезпечує себе водою завдяки двом свердловинам.

Харчування:

Матеріально-технічне забезпечення їдальні та харчоблоку відповідає сучасним санітарно-технічним вимогам.
Харчування п’ятиразове з урахуванням дієтичного харчування. Прийом їжі проводиться в одну зміну на другому поверсі у двох залах на 360 посадочних  місць.

Дієтичне харчування хворих забезпечується у відповідності до профілю лікування та корегується лікарями у випадку наявності супутніх захворювань.
В приготуванні всіх страв використовується йодована сіль, йодотерапія.

Діти отримують продукти харчування зі вмістом фітонцидів для профілактики простудних захворювань, що сприяє стимуляції захисних функцій організму, виведенню радіонуклідів, лікування хронічних захворювань, активізують секреторну і рухову функції шлунково-кишкового тракту, прискорюють процеси регенерації, знижують артеріальний тиск, позитивно впливають на обмін речовин, діяльність серця і нервової системи.

Страви готуються з екологічно чистих продуктів харчування кваліфікованими спеціалістами відповідно до затверджених технологічних карт, складених згідно збірників рецептур.

Примірне меню погоджене з органами СЕС у встановленому законом порядку.

Лікування:

Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне” проводить лікування і оздоровлення дітей Рівненської області та з усіх областей України, які постраждали в результаті аварії на ЧАЕС.

В санаторії отримає кваліфіковане обстеження і лікування хронічних захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, органів травлення, органів опорно-рухового апарату, нервової системи, ендокринної системи, органів зору, а також проводиться комплексне виведення радіонуклідів.

Методи лікування:

Галокамера (соляна печера) збудована із кристалічної солі, призначена для лікування та профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів) загальною площею 20 квадратних метрів.
Сухі вуглекисневі ванни – аплікація вуглекислого газу (СО2), який має вазодилятаційну (судиннорозширюючу) та анальгетичну (знеболюючу) дію.
Кліматотерапія: прогулянки по території санаторію, аеротерапія, геліотерапія.
Лікувальна фізкультура (кінетотерапія): ранкова гігієнічна гімнастика, лікувальна дозована ходьба (теренкури), лікувальна гімнастика, лікувальне плавання, ближній туризм.
Внутрішнє застосування лікувальних вод: привізна мінеральна вода «Червона калина», «Ропа Моршинська».
Пелоїдо та тепло терапія: парафінові аплікації, озокеритові аплікації.
Електро- світлотерапія та інші види апаратної фізіотерапії: гальванізація та електрофорез, короткохвильове УФО, лазеротерапія, дарсонвалізація, УВЧ, СМС, СВЧ терапія, ампліпульстерапія.
Лікувальний масаж: ручний масаж (загальний та окремих ділянок тіла): класичний, сегментарний; апаратний масаж: вібраційний.
Гідротерапія (гідропатія): циркулярний душ, душ Шарко, підводний душ-масаж, перлинні,хвойні ванни.
Інші види терапії: фітотерапія, інгаляції вологі, синглентно-киснева терапія, спелеотерапія, ароматерапія, медикаментозна терапія, вітамінотерапія.

На оздоровлення приймаються діти від семи років. Термін лікування 21 день. Всі процедури проводяться кваліфікованим медичним персоналом

Дозвілля:

Культурно-дозвіллева та спортивно-масова діяльність у закладі представлена широкою інфраструктурою: баскетбольними, волейбольними та футбольними полями, тренажерною залою з укомплектованим спортивним інвентарем, актовою залою. На території санаторію знаходяться гойдалки, качелі, літні бесідки, танцювальний майданчик, пляжне містечко з футбольним та волейбольним полями, обладнане лежаками, грибками, роздягалками, інвентарем для купання, бесідками, човнами, літній культурно-дозвіллевий комплекс для організації дискотек та масових заходів на свіжому повітрі.

Кожного дня в закладі проводяться конкурсно-розважальні та спортивно-масові заходи. Санаторно-оздоровчий комплекс тісно співпрацює з Рівненським Міським Театром Ляльок, Рівненським Драматичним Театром, Рівненською Обласною організацією «Спорт для всіх», Університетом водного господарства та природокористування. Також у санаторії кожного року проводиться Всеукраїнський пісенний фестиваль «Під небом Рівного».

Для дітей різних вікових категорій у актовій залі на широкоекранному кінопроекторі пропонується перегляд кінофільмів та мультфільмів різноманітної тематики: художні, пізнавальні та наукові, фільми-казки, історичні, військові та фантастичні.
Також, персонал санаторію організовує цікаві і захоплюючі туристичні екскурсії та походи.

Місткість закладу 360 чол.

Адреса: 35322 Рівненська область, Рівненський район, с. Кустин, вул. Санаторна, 2.

Для отримання путівки необхідно перерахувати кошти на  розрахунковий рахунок.

При завчасному бронюванні путівок необхідно провести попередню оплату 50% від вартості путівки.

Де зазначити прізвище, ім’я, по-батькові відпочиваючого, та дату заїзду.

Директор: Хижняк Олег Миколайович тел. 098-153-06-88

Головний бухгалтер: Пупишева Катерина Михайлівна

e-mail: elektronik-rivne@ukr.net
Веб-сторінка: http://electronik-rivne.rosvita.rv.ua/
Соц.мережі: https://www.instagram.com/elektronik_rivne/
https://www.facebook.com/

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь