Агатівка – дитячий санаторно – оздоровчий комплекс

Агатівка – це справжнє місто дитячих мрій та посмішок. Цей  санаторно – оздоровчий комплекс цілком справедливо називають одним з кращих у нашій області.

Читайте також: Дитячі літні табори на Рівненщині

Читайте також: Електронік-Рівне – дитячий санаторно-оздоровчий комплекс

Недалеко від міста Рівне розташований санаторій для дітей «Агатівка», який знаходиться на території соснового лісу та включає в себе сучасний лікувально-діагностичний центр, житловий комплекс, а також безліч комфортабельних будиночків.

Графік заїздів дітей на 2021 рік
Дата початку заїзду – 
14.08.2021
Дата закінчення заїзду – 03.09.2021

Вартість одного ліжко/дня з особи
становить 450,00 грн.

Харчування:

Неабияка увага приділяється харчуванню. В їдальні на 400 місць протягом дня діти п’ять разів отримують різноманітні калорійні страви, (котрі готують для них високваліфіковані кухарі) щодня фрукти, овочі, соки, також є можливість організації дієтичного харчування.
Проживання: 
На території закладу 17 спальних корпусів зі зручностями на поверсі. Кімнати обладнані всім необхідним, меблями для особистих речей, ліжками, постільною білизною. Щодня працюють душові, кімната гігієни та пральня.
Цілодобово діти знаходяться під наглядом вихователів та медичного персоналу. В закладі працюють хлопці та дівчата без шкідливих звичок, які мають активну життєву позицію. За безпекою табору слідкують працівники охорони.

Потрапивши на територію дитячого закладу, відчуваєш себе ніби в справжній казці. Неповторні за своєю архітектурою будиночки, різноманітні дерев’яні фігурки, альтанки, цілюще повітря та багато інших цікавинок ваблять дитяче око, сприяють чудовому незабутньому відпочинку.

 Лікування:

Агатівка має ліцензію Міністерства охорони здоров’я на здійснення медичних послуг. Санаторій по праву може пишатися сучасною лікувально – діагностичною базою – тут діють стоматологічний кабінет, кабінет світлолікування, фізкабінет, інгаляторій, бальнеологічне відділення, два кабінети масажу, електросон, кабінет лікувальної фізкультури та фітобар. Кабінети устатковані сучасним обладнанням, на якому працюють висококваліфіковані медичні працівники.

Санаторій має в своєму розпорядженні в собі всі умови, щоб добре відпочити і приємно провести час з користю для здоров’я.

Дозвілля: 

В інфраструктуру дитячого санаторія «Агатівка» входить стадіон зі спортивними майданчиками, дитяча ігрова кімната, плавальний басейн, бібліотека, доглянутий парк, облаштовані ігрові, спортивні, та туристичні майданчики, концертний зал загальною місткістю 400 чоловік, літня сцена і їдальня. У санаторії «Агатівка» проводяться всілякі розважальні заходи екскурсії, проводяться виступи та концерти.

В клубі з кінозалом на 400 місць відбуваються концерти аматорських колективів художньої самодіяльності, перегляди кінофільмів, інші масові заходи. Окрім того, діють два відеосалони, до послуг дітей літня естрада на 400 місць.

Працюють різноманітні гуртки за інтересами. Велике задоволення дітям приносить відвідування відкритого басейну. Заклад має чудове лісове озеро площею 5 га, де діти мають можливість поплавати на катамаранах.

Що ж приваблює і змушує знову і знову приїжджати тих, хто хоча б раз провів оздоровчу зміну в цьому чудовому місці? Перш за все – агатівські традиції, котрі існують впродовж років, набувають розвитку і нових форм. Адже девіз колективу – «Дітям завжди повинно бути цікаво!». І справді, яких тільки заходів тут не проводять. Щодня – конкурси, змагання, дискотеки, туристичні квести, посиденьки біля вогнища. Щодня – конкурси, змагання: «Міс «Агатівка», «Містер «Агатівка», «Таємничий острів», «Козацькі забави», «Карнавал», «Малюнок на асфальті», «Лісова зірка», «Агатівські солов’ї», «Малі Олімпійські ігри» та багато інших.

Розважальна програма припаде до смаку відпочиваючим!

Вартість путівки 2020р. – 5040 грн. за 14 днів відпочинку.

Місткість закладу: 400 чол.

Придбати путівку можна безпосередньо в закладі або замовити за телефоном (098)47-55-048
Про компенсацію путівки можна ознайомитись тут.
Перелік документів, необхідних для взяття на облік для забезпечення путівкою 

 

Контактна інформація:
Адреса: 35408  Рівненська, Гощанський р-н.,с.Симонів
Тел: (0362) 40-40-90 , або (03650)3-62-92
Директор: Стахов Петро Іванович (067)36-02-607
e-mail: agativka@ukr.net
Веб-сторінка: agativka.rovno.ua

https://www.instagram.com/official_agativka/

ДСОК “Агатівка” запрошує всіх бажаючих відпочити і насолодитись магічною красою Рівненщини.

 

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь