Молитви за батьків: за здоров’я та добробут

Безумовна любов між дітьми й батьками свідчить про незримий духовний зв’язок родини. І саме тому молитва за рідних має надзвичайну силу та захист, зм’якшує серце й відпускає образу.

Не завжди діти мають можливість бути поруч з батьками, а в сьогодення війни тим більше. Але через молитву вони можуть протягнути цю невидиму нитку і дати сили найріднішим людям.

Молитва дитини за батьків

Добрий Боже! Твоїй опіці доручаю моїх батьків. Своїм Провидінням дивися за ними. Благослови їхній труд, підтримуй їхнє життя. Уділи їм благодаті завжди бути з’єднаними з Тобою. Помнож їхню віру, уповання на Тебе і любов серця; нехай у Тобі знаходять справжній мир.

Допоможи мені постійно пам’ятати і активно допомагати батькам, щоб я міг (могла) їм віддячити за блага, отримані від них.

Батькам нашим належить слушний відпочинок, а все ж таки вони турбуються про нас постійно. Подай їм, Боже, спокійний вечір життя та будь із ними, щоб не почувалися самотньо. Продовж дні їхнього життя, додай сил і надії, а колись дай осягнути вічну нагороду на небесах. Амінь.

***

Всемилостивий Боже! Дякую Тобі за моїх батьків і за все те добро, що Ти мені дав через них. Вони виховали мене, навчили любити Твої святі заповіді та ненавидіти гріх. Я їх люблю й хочу завжди шанувати їх.

Благослови їх, Господи, усяким добром та довгим і щасливим життям, борони від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі. Дай, щоб вони на старості дочекалися потіхи від своїх дітей, і передусім від мене, а по смерті прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.

***

Господь, під покровом крил Твоїх

Бережи батьків моїх.

Віддай заслужену нагороду

За їхню любов і доброту.

Молитва сироти (дитини, що втратила батька/матір)

Боже великого милосердя й Подателю всякого блага! До Тебе, як до єдиного Утішителя засмучених і залишених, прибігаю в моєму сирітстві та гіркими сльозами молю Тебе: не забудь про мене, бідного (бідну) сироту! За незбагненними постановами Твоєї Премудрості, лишив (лишила) мене назавжди мій тато (моя мама), і я зостався (зосталася) на світі без щирої опіки й охорони. «Нехай буде воля Твоя свята», – у покорі кличу до Тебе і благаю Тебе, Отче Небесний: візьми мене під свою опіку, дай мені в серці любов до доброго й огиду до всякого гріха. Тобі, предобрий Отче, вручаю долю цілого мого життя і молю Тебе: зміцнюй мене у вірі, надії та любові до Тебе, єдиного мого Добра. Допоможи мені своєю ласкою жити в християнських чеснотах і заслужити на щасливу вічність. У моєму сирітстві укріплюй мене завжди терпеливістю в тяжкому горі, в нестатках і потребах. Зворуши серця моїх свояків та ближніх до милосердя, нехай подадуть мені поміч у моєму сирітстві. Благослови усіх моїх опікунів, що люблять мене, добро мені чинять і осолоджують моє сирітське життя, нагороди їх земними й небесними Твоїми дарами, а покійному батькові (матері) прости його (її) провини й подай йому (їй) вічний спокій. Амінь.

Молитва за здоров’я батьків Господу Богу

О, праведний Господи Боже! Ти наказав вшановувати батька й матір, також і Сам втілившись, смиренно послухався батьків Твоїх на землі. Покірно молюся Тобі Господу Богові моєму: почуй голос мій і помилуй моїх батьків мене в Твоєї благодаті і любові виховуючих, відверни від них всяку шкідливу пристрасть і недугу, даруй їм здоров’я, довгоденство, мирне життя і багате Твоє благословення вилий на них милосердно. Благослови їхню працю і службу, помилуй їх щедротами Твоїми, щоб Тобі вірне послужило і мене на Твою славу і службу гідно виховавши, отримали благодать Твою в цьому житті, після ж живіт вічний, Амінь.

Молитва за здоров’я батьків Пресвятій Богородиці

Прийми, о, Всеблагословенна і Всемогутня Владичице Богородице Діво, цю молитву, зі сльозами Тобі нині приношу від себе, дитини Твоєї. Ти прохання виконуєш, скорботи полегшуєш, слабим здоров’я даруєш, недужих зціляєш від демонів, біси проганяєш. Богородице! Не перестань молитися за нас, дітей Твоїх, що славлять Тебе і шанують Тебе, і поклоняються Пречистому образу Твоєму. Даруй батькам моїм здоров’я та довгоденство. Накрий їх своїм Покровом і захисти від невдач. Молю до тебе нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва про одужання батьків Миколі Чудотворцю

О, святителю Миколаю! Почуй нас грішних (імена). Моли за нас недостойних Творця нашого і Владику, Йому ж ти з безтілесними ликами чекаєш: милостива до нас сотвори Бога нашого в теперішньому житті і в майбутньому віці, нехай не віддасть нам у справах наших і через нечистоту сердець наших, але за Своєю добротою віддасть нам. Моли, святителю Христа Миколая, Христа Бога нашого за батьків (імена), нехай подасть їм мирне життя і залишення гріхів, а душам спасіння і велику милість, нині і повсякчас і на віки віків.

Молитва про батьків за здоров’я Пантелеймону Цілителю

Святий великомученик і цілитель Пантелеймон, Бога милостивого наслідувачу! Поглянь благосердям і почуй нас, грішних, перед твоєю святою іконою старанно молящих. Зціли хвороби душевні й тілесні дітей Божих (імена батьків). Даруй святими молитвами твоїми здоров’я та благомочі душі й тіла, успіх віри, благочестя і спасіння. Славимо тебе і подавця всіх благ, Бога нашого, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва дитини за батька

Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну молитву щиру. Тож молю й благаю Тебе, Ісусе Христе, зішли моєму батькові кріпке здоров’я і дай йому силу старатися й дбати про мене так добре, як і досі. Благослови його чесну працю, сповни його надією, яку в мені покладає. І дай йому діждатися від мене втіхи й радості. Амінь.

Молитви за здоров’я батьків Господу

Владико, Вседержителю, Святий Царю, карай і не вбивай, зміцнюй тих, хто падає, і зводь тих, що впали, тілесні скорботи людей виправляй. Молимося Тобі, Боже наш, відвідай раба Твого (ім’я) немічного милістю Твоєю, прости йому будь-який гріх вільний і мимовільний. Господи, лікарську Твою силу з Небес пошли, доторкнися тіла, погаси вогневицю, сховай пристрасть і всяку неміч, що таїться, буди лікар раба Твого (ім’я), воздвигни його від одра болючого і від ложа озлоблення цілого і досконалого, і хай творить волю Твою. Твоя бо сила милувати і рятувати нас, Боже наш, і Тобі славу посилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

*****

О, праведний Господи Боже! Ти наказав вшановувати батька й матір, також і Сам втілившись, смиренно послухався батьків Твоїх на землі. Покірно молюся Тобі Господу Богові моєму: почуй голос мій і помилуй моїх батьків, що мене в Твоєї благодаті і любові виховують, відверни від них всяку шкідливу пристрасть і недугу, даруй їм здоров’я, довгоденство, мирне життя і багате Твоє благословення вилий на них милосердно. Благослови їхню працю і службу, помилуй їх щедротами Твоїми, щоб Тобі вірно послужили, і мене на Твою славу і службу гідно виховавши, отримали благодать Твою в цьому житті, після ж життя вічне. Амінь.

*****

Господи і Боже мій Ісусе Христе! Почуй молитву мою за батьків моїх (імена). Даруй їм єдинодумство і любов у всі дні їхнього життя. Зміцни тіла їх у здоров’ї, нехай послужать Тобі ділами милості та Євангельського добра. Навчи мене завжди бути слухняним батьківському слову, визволи мене від лицемірства і лукавства в поводженні з ними і не позбав нас усіх виправдання на Страшному Суді Твоєму. Амінь.

Молитва про здоров’я батьків до Пресвятої Богородиці

Прийми, о, Всеблагословенна і Всемогутня Пані Владичице Богородице Діво, цю молитву, зі сльозами Тобі нині приносимо від нас, недостойних рабів Твоїх, до Твого цілісного образу співаючих з розчуленням, як Тебе Самої тут сущої і уважної молінню нашому. За яким проханням виконання твориш, скорботи полегшуєш, слабим здоров’я даруєш, розслаблені й недужі зціляєш, від демонів біси проганяєш, ображених від образ визволяєш, прокажених очищаєш і малих дітей милуєш; ще ж, Пані Владичице Богородице, і від уз і темниць звільняєш і всякі різноманітні пристрасті лікуєш: вся бо суть можлива клопотанням Твоїм до Сина Твого, Христа Бога нашого. О, Всеоспівана Мати, Пресвята Богородиця! Не перестань молитися за нас, негідних рабів Твоїх, що славлять Тебе і шанують Тебе, і поклоняються з розчуленням до Пречистого образу Твого, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Молитва дітей за батьків

Всемилостивий Боже! Дякую Тобі за моїх батьків та за все те добро, яке Ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили любити і старатися виконувати Твої Святі Заповіти та остерігатися гріхів. Я люблю їх і хочу завжди шанувати і слухати. Господи, допоможи мені Твоєю Ласкою, щоб я цю постанову виконав (виконала). Благослови їх, Господи, всяким добром, здоров’ям та довгим і щасливим життям, оберігай від злого, дай їм силу перемагати всі труднощі, та щоб на старості літ вони дочекалися потіхи від мене, а по смерті – прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.

Молитва дитини за батьків

Добрий Боже! Твоїй опіці доручаю моїх батьків. Своїм Провидінням дивися за ними. Благослови їхній труд, підтримуй їхнє життя. Уділи їм благодаті завжди бути з’єднаними з Тобою. Помнож їхню віру, уповання на Тебе і любов серця; нехай у Тобі знаходять справжній мир. Допоможи мені постійно пам’ятати і активно допомагати батькам, щоб я міг (могла) їм віддячити за блага, отримані від них. Батькам нашим належить слушний відпочинок, а все ж таки вони турбуються про нас постійно. Подай їм, Боже, спокійний вечір життя та будь із ними, щоб не почувалися самотньо. Продовж дні їхнього життя, додай сил і надії, а колись дай осягнути вічну нагороду на небесах. Амінь.

***

Всемилостивий Боже! Дякую Тобі за моїх батьків і за все те добро, що Ти мені дав через них. Вони виховали мене, навчили любити Твої святі заповіді та ненавидіти гріх. Я їх люблю і хочу завжди шанувати їх. Благослови їх, Господи, усяким добром та довгим і щасливим життям, борони від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі. Дай, щоб вони на старості дочекалися потіхи від своїх дітей, і передусім від мене, а по смерті прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.

Молитва за здоров’я батьків

Добрий Боже! Твоїй опіці доручаю моїх батьків. Своїм Провидінням дивися за ними. Благослови їхній труд, підтримуй їхнє життя. Уділи їм благодаті завжди бути з’єднаними з Тобою. Помнож їхню віру, уповання на Тебе і любов серця; нехай у Тобі знаходять справжній мир. Допоможи мені постійно пам’ятати і активно допомагати батькам, щоб я міг (могла) їм віддячити за блага, отримані від них. Батькам нашим належить слушний відпочинок, а все ж таки вони турбуються про нас постійно. Подай їм, Боже, спокійний вечір життя та будь із ними, щоб не почувалися самотньо. Продовж дні їхнього життя, додай сил і надії, а колись дай осягнути вічну нагороду на небесах. Амінь.

Молитва за здоров’я мами до Миколая Чудотворця

Святий Чудотворець Миколай, зі щирою молитвою звертаюся до тебе. Прошу тебе захистити мою матір від хвороб, від немочі і слабкості. Допоможи їй йти по шляху праведному і даруй їй надію на Царство Небесне. Не дозволь піддатися гріховним спокусам. Молися за неї перед Господом нашим. Хай буде воля твоя. Амінь

Молитва дитини за батька до Ісуса Христа

Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну молитву щиру. Тож молю й благаю Тебе, Ісусе Христе, зішли моєму батькові кріпке здоров’я і дай йому силу старатися й дбати про мене так добре, як і досі. Благослови його чесну працю, сповни його надією, яку в мені покладає. І дай йому діждатися від мене втіхи й радості. Амінь.

Молитва Богоматері про батьків

О Пресвята Діво, Мати Господа Вишнього, Скорослухняна заступнице всіх, що до Тебе з вірою вдаються, молю Тебе: проси Сина Твого, щоб почув Він молитву мою. Призри з висоти Небесної і почуй слізне прохання моє. Відпусти, Господи, всі гріхи батькам моїм, вольні й невольні. Даруй, Господи, їм прощення своє як на землі, так і на небі. Подовжи їм життя їх на довголіття і зміцни їх в здоров’ї і розумі. Господи, як ти любиш матір свою і шануєш батька свого. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Молитва Господу Богу за здоров’я батьків

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Звертаюся до тебе за здоров’я батьків. Змилуйся і допоможи їм впоратися з хворобами тяжкими, та з хворобами саднящими. Дай їм сил для моління праведного і продовж роки життя на грішній землі. Хай буде воля твоя. Амінь.

Молитва Миколі Чудотворцю за здоров’я батьків

Чудотворець Миколай, з благанням звертаюся до тебе. Захисти моїх батьків від втрати здоров’я, від немочі і наруги. Допоможи їм дістатися до православ’я вірного і відкинь всі смути від падіння тлінного. Заступися перед Господом Богом за них, і визволи від хвороби батьків моїх. Хай буде воля твоя. Амінь.

Молитва про здоров’я батьків

О, праведний Господи Боже! Ти заповів і наказав шанувати батька і матір, також і Сам смиренно корився своєму батьку на землі. Покірно молюся Тобі, Господу Богу моєму: почуй голос мій і помилуй моїх батьків, що мене в твоїй благодаті і любові виховують, відверни від них всяку шкідливу хворобу і недугу, даруй їм здоров’я, довголіття, мирне життя і рясне твоє благословення вилий на них милосердно; благослови їхню праці і службу, помилуй їх щедротами твоїми, щоб тобі вірно послужило і мене на Твою славу і службу гідно виховали, отримали благодать твою в цьому житті, після ж політ вічний, Амінь.

***

Всемилостивий Боже! Дякую Тобі за моїх батьків і за все те добро, яке Ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили любити й виконувати Твої Святі Заповіти та остерігатися гріхів. Я люблю їх і хочу завжди шанувати і слухати. Господи, допоможи мені Твоєю Ласкою, щоб я цю постанову виконав (виконала). Благослови їх, Господи, всяким добром, здоров’ям та довгим і щасливим життям, оберігай від злого, дай їм силу перемагати всі труднощі, та щоб на старості літ вони дочекалися потіхи від мене, а по смерті – прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.

***

Добрий Боже! Твоїй опіці доручаю моїх батьків. Своїм Провидінням дивися за ними. Благослови їхній труд, підтримуй їхнє життя. Уділи їм благодаті завжди бути з’єднаними з Тобою. Помнож їхню віру, уповання на Тебе і любов серця; нехай у Тобі знаходять справжній мир. Допоможи мені постійно пам’ятати і активно допомагати батькам, щоб я міг (могла) їм віддячити за блага, отримані від них. Батькам нашим належить слушний відпочинок, а все ж таки вони турбуються про нас постійно. Подай їм, Боже, спокійний вечір життя та будь із ними, щоб не почувалися самотньо. Продовж дні їхнього життя, додай сил і надії, а колись дай осягнути вічну нагороду на небесах. Амінь.

Читати більше: Молитви за дітей: за здоров’я, навчання та добробут

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь