Мотошолом – для різних мотоциклістів різні моделі

Саме так. Виробники спеціальної амуніції для мотоциклістів пропонують різні варіації на тему захисного головного убору. До речі, без цього елементу мотоекіпіровки не тільки за кермо мотоцикла сідати заборонено, а навіть я в якості пасажиру.

Що буде якщо ви не вдягнете мотошолом? Мінімально можливе покарання – це штраф. Але набагато гірше, якщо станеться ДТП і мотоцикліст, який немає шолому отримає травму. І навіть це не саме страшне що може відбутися. Їзда на мотоциклі без мотошолому може стати фатальною помилкою з такими ж фатальним наслідками. Тому консультанти МотоСтайл наполягають, що покупка мотошолому – то має бути вашим першим придбанням після покупки мотоциклу А ще краще робити ці дві покупки одночасно. Тим більш асортимент запропонованих екземплярів дуже різноманітний і відрізняються моделі за різними параметрами.

Обираємо оптимальний мотошолом

Отже мотоциклістам доступні мотошоломи, які відрізняються за видами, а точніше за особливостями конструкції. Конструкція в свою чергу впливає на рівень комфорту та захисту, який здатний забезпечити той чи інший екземпляр. Іноді споживачі плутають і називають каску теж мотошоломом. Але це не вірно. Бо каска – це для краси і іміджу, але ніяк ні для комфорту, ні для безпеки. Отож мотошоломи починаються не з каски а з відкритих моделей.

Крім відкритого шолому мотоциклісти можуть обирати серед таких рішень як:

  • Кросовий;
  • Модулятор;
  • Фул фейс або Інтеграл.

Кросовий шолом – це модель яка розроблена для гонщиків і перегонів. Не дивлячись на свою відкритість (в нього немає навіть візора і вам доведеться купувати окремо захисні окуляри), такі моделі здатні забезпечити безпеку мотоциклісту на високому рівні. Бо для їх виготовлення використовуються надміцні і при цьому легкі матеріали. Отже кросовий шолом ідеально підходить для перегонів бо він міцний, надійний але легкий і не заважає огляду пересіченої місцевості.

Відкритий шолом використовують мотоциклісти які часто катаються по місту. Адже в умовах міського трафіку ні мотоцикліст, ні автомобіліст не мають права розвивати велику швидкість. Саме тому відкритого шолому в умовах міста буде достатньо і для комфорту і для безпеки.

А от при подорожах по трасі, ще і на великій швидкості знадобиться один з цих двох варіантів – або Інтеграл або Модулятор. Вони схожі, а головна відмінність – це наявність у модулятора відкидного елементу в області підборіддя. Це зроблене для того щоб під час їзди можна було випити води або навіть кави. Тоді як фул фейс немає жодної «модульної» деталі і саме тому вважається ідеальним в плані забезпечення безпеки.

Консультанти MotoStyle підкажуть вам які моделі краще обрати, тим більше що мотошолом то не покупка на роки. Як тільки ваш шолом виконає свої захисні функції, його потрібно замінити на новий та непошкоджений.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь