35 кращих подарунків, які ви можете зробити дітям

У використанні у сучасних дітей дуже багато іграшок, тому дорослим здивувати їх чимось стає все складніше і складніше. Однак набагато важливіше для дітей те, що не купити ні в одному магазині.

Прочитайте статтю про те, які подарунки батькам дійсно варто піднести своїй дитині. Пригадайте скільки з них подарували ви? Ось вам перелік наступних подарунків.

  1. Підтримка.
   Всього лише одне підбадьорливе слово може спонукати на нові звершення. Дайте дітям знати, наскільки ви їх цінуєте. І не забувайте їм нагадувати про це.
  2. Обійми та поцілунки.
   Один тато говорив своєму 7-річному синові, що той вже занадто великий для поцілунків. Але дітям так важлива батьківська любов і тепло обіймів!
   Пам’ятайте, що, якою б дорослою не була ваша дитина, ніколи не пізно обійняти або поцілувати її і тим самим висловити всю вашу любов.
  3. Обіди та вечері всією сім’єю.
   Спільні обіди та вечері – це чудова можливість зібратися в колі сім’ї, обговорити минулий день або плани на майбутнє. Відомо, що сім’я, яка не їсть разом, і не розвивається разом.
  4. Почуття гумору.
   Знаходьте час, щоб посміятися разом з дітьми, – така риса, як почуття гумору, ще нікому не завадила.
  5. Здатність помічати красу.
   Допоможіть своїй дитині знаходити красу в усьому, що вона бачить, і в кожному, кого зустрічає.
  6. Можливість робити помилки.
   Діти залишаються дітьми і піддаються несамовитим веселощам, що, однак, вимагає вашого неабиякого терпіння. Необхідно надати їм простір, де вони зможуть експериментувати, досліджувати та робити помилки.
  7. Міцна сім’я.
   Міцна сім’я стає тим фундаментом, на якому діти будують все своє подальше життя. Вони завжди повинні мати можливість отримати підтримку та розуміння, тому постарайтеся по можливості зберегти її в цілості.
  8. Бажання досягати більшого.
   Заохочуйте амбітні бажання вашої дитини. Це дозволить їй досягти багато чого – можливо, навіть більшого, ніж ви самі могли собі уявити.
  9. Час.
   Час – єдиний подарунок, який ви ніколи не зможете забрати або повернути назад. І це один з найцінніших подарунків, який ви можете піднести своїй дитині проводячи час з нею.
  10. Увага.
   Здавалося б, проста, але така необхідна річ! Будьте поруч, не втрачайте моментів.

  11. Уміння проявити співчуття.
   На жаль, життя часто буває несправедливим. І, коли подібне відбувається, навчіть дитину не залишатися осторонь і надати допомогу тому, хто її потребує.
  12. Уміння цінувати.
   Один із найкращих подарунків, який ви можете подарувати своїй дитині, – цінувати те, що вона має, але не зупинятися на тому, ким вона є.
  13. Цікавість.
   Навчіть своїх дітей задавати питання і проявляти цікавість. “Досить задавати так багато питань!” – Слова, які ніколи не повинні злітати з ваших вуст.
  14. Рішучість.
   Досягти успіху допомагає вміння проявити рішучість, а для цього необхідна сила волі.
  15. Дисципліна.
   Діти повинні навчитися безлічі речей: як себе вести, ладити з оточуючими, досягати цілей, здійснювати бажання. Звичайно ж, у вихованні не обійтися без дисципліни, але не будуйте її не на заборонах, а намагайтеся висловитися в позитивному і корисному ключі.
  16. Заохочення.
   Слова мають величезну силу. Прості слова, які ви щодня говорите своїй дитині, можуть як підтримати, так і змусити її впасти у відчай. Так що вибирайте їх ретельніше.

 

 1. Бажання творити.
  З появою інтернету творити і вчитися чомусь новому стало набагато простіше. Заохочуйте в дитині креативність, адже світові так потрібні люди, здатні створити щось нове.
 2. Щедрість.
  Навчіть дитину бути щедрою з вашими речами зараз, щоб потім вона була щедрою і зі своїми власними.
 3. Духовність.
  Віра піднімає наше уявлення про всесвіт та життя. Було б чудово прищепити дітям усвідомлення того, що вони складаються не просто з плоті і крові, але і з розуму, серця, душі і волі. І що рішення, прийняті ними в житті, повинні ґрунтуватися не тільки на тому, чого вимагають плоть і кров.
 4. Чесність.
  Діти, які з дитинства вчаться бути чесними, мають набагато більше можливостей залишатися таким же чесними дорослими. До того ж чесні люди, як правило, відчувають себе краще, більше насолоджуються життям і – мабуть, найголовніше – спокійніше сплять ночами.
 5. Надія.
  Надія додає сил, формує витривалість і рішучість. І навіть у важкі часи і в моменти відчаю допомагає нам йти вперед.
 6. Уява.
  Головне, що ми зрозуміли за останні 20 років: життя змінюється все швидше і швидше з кожним днем, а завтрашній день вже не схожий на сьогоднішній. І створюють цей новий світ ті люди, які вміють вмикати уяву.
 7. Усвідомленість.
  Виховання дітей, безумовно, важливе і відповідальне заняття, яке вимагає високого ступеню свідомості. Визначтеся з тим, хто ви і чого ви хочете, чого бажаєте досягти. І обов’язково навчіть цьому ваших дітей.
 8. Тяга до знань.
  Пристрасть до знань відрізняється від зубріння в школі заради отримання атестата. Вона прищеплюється в сім’ї. Так що читайте, задавайте питання, аналізуйте і піддавайте сумнівам разом з дітьми.
 9. Природа.
  Діти, які навчаються цінувати світ навколо, згодом і піклуються про нього. Ми часто просимо своїх дітей дотримуватися чистоти і порядку в будинку. Чому б нам не навчити своїх дітей дотримуватися чистоти і порядку перебуваючи за межами дому?
 10. Можливість спробувати щось нове.
  Діти повинні мати можливість пробувати нове, щоб дізнатися, що їм подобається і на що вони здатні. І, всупереч поширеній думці, це не вимагає великої кількості грошей.
 11. Оптимізм.
  Песимісти не змінюють світ. Це роблять оптимісти.
 12. Уміння пишатися перемогами.
  Святкуйте маленькі події в житті. Зрештою, ці невеликі досягнення з роками стають дедалі важливішим.
 13. Прагнення до миру навколо.
  Можливо, в світовому масштабі це і не в наших силах. Але чому б для початку не бути в мирі просто з оточуючими?
 14. Самооцінка.
  Діти, які навчаються цінувати себе, зазвичай більш впевнені в собі, мають почуття власної гідності і самоповаги. В результаті вони стають дорослими з власними цінностями, яких вони дотримуються.
 15. Унікальність.
  Наші відмінності роблять нас особливими. Допоможіть своїй дитині розкрити свій потенціал і продемонструвати з гордістю світу то, в чому її можуть оцінити належно.
 16. Посиденьки у вас на колінах.
  Це найкраще місце в усьому світі для читання книг, історій і просто для балаканини.
 17. Домашнє вогнище.
  Знати, що вдома тебе люблять і чекають, – одна з найприємніших і надихаючих речей у житті. Чи дає ваш будинок тепло вашій дитині?
 18. Вірність вашому чоловікові (дружині).
  Вірність у шлюбі – це поведінка не тільки наших тіл, але дій очей, розуму, серця і душі. І, так, діти помічають і дуже тонко відчувають такі речі.
 19. Любов. А як же без неї?

                                                                                                                                                                                                       Джерело

Залишити відповідь