35 кращих подарунків, які ви можете зробити дітям
У використанні у сучасних дітей дуже багато іграшок, тому дорослим здивувати їх чимось стає все складніше і складніше. Однак набагато важливіше для дітей те, що не купити ні в одному магазині.
Прочитайте статтю про те, які подарунки батькам дійсно варто піднести своїй дитині. Пригадайте скільки з них подарували ви? Ось вам перелік наступних подарунків.
-
- Підтримка.
Всього лише одне підбадьорливе слово може спонукати на нові звершення. Дайте дітям знати, наскільки ви їх цінуєте. І не забувайте їм нагадувати про це. - Обійми та поцілунки.
Один тато говорив своєму 7-річному синові, що той вже занадто великий для поцілунків. Але дітям так важлива батьківська любов і тепло обіймів!
Пам’ятайте, що, якою б дорослою не була ваша дитина, ніколи не пізно обійняти або поцілувати її і тим самим висловити всю вашу любов. - Обіди та вечері всією сім’єю.
Спільні обіди та вечері – це чудова можливість зібратися в колі сім’ї, обговорити минулий день або плани на майбутнє. Відомо, що сім’я, яка не їсть разом, і не розвивається разом. - Почуття гумору.
Знаходьте час, щоб посміятися разом з дітьми, – така риса, як почуття гумору, ще нікому не завадила. - Здатність помічати красу.
Допоможіть своїй дитині знаходити красу в усьому, що вона бачить, і в кожному, кого зустрічає. - Можливість робити помилки.
Діти залишаються дітьми і піддаються несамовитим веселощам, що, однак, вимагає вашого неабиякого терпіння. Необхідно надати їм простір, де вони зможуть експериментувати, досліджувати та робити помилки. - Міцна сім’я.
Міцна сім’я стає тим фундаментом, на якому діти будують все своє подальше життя. Вони завжди повинні мати можливість отримати підтримку та розуміння, тому постарайтеся по можливості зберегти її в цілості. - Бажання досягати більшого.
Заохочуйте амбітні бажання вашої дитини. Це дозволить їй досягти багато чого – можливо, навіть більшого, ніж ви самі могли собі уявити. - Час.
Час – єдиний подарунок, який ви ніколи не зможете забрати або повернути назад. І це один з найцінніших подарунків, який ви можете піднести своїй дитині проводячи час з нею. - Увага.
Здавалося б, проста, але така необхідна річ! Будьте поруч, не втрачайте моментів. - Уміння проявити співчуття.
На жаль, життя часто буває несправедливим. І, коли подібне відбувається, навчіть дитину не залишатися осторонь і надати допомогу тому, хто її потребує. - Уміння цінувати.
Один із найкращих подарунків, який ви можете подарувати своїй дитині, – цінувати те, що вона має, але не зупинятися на тому, ким вона є. - Цікавість.
Навчіть своїх дітей задавати питання і проявляти цікавість. “Досить задавати так багато питань!” – Слова, які ніколи не повинні злітати з ваших вуст. - Рішучість.
Досягти успіху допомагає вміння проявити рішучість, а для цього необхідна сила волі. - Дисципліна.
Діти повинні навчитися безлічі речей: як себе вести, ладити з оточуючими, досягати цілей, здійснювати бажання. Звичайно ж, у вихованні не обійтися без дисципліни, але не будуйте її не на заборонах, а намагайтеся висловитися в позитивному і корисному ключі. - Заохочення.
Слова мають величезну силу. Прості слова, які ви щодня говорите своїй дитині, можуть як підтримати, так і змусити її впасти у відчай. Так що вибирайте їх ретельніше.
- Підтримка.
- Бажання творити.
З появою інтернету творити і вчитися чомусь новому стало набагато простіше. Заохочуйте в дитині креативність, адже світові так потрібні люди, здатні створити щось нове. - Щедрість.
Навчіть дитину бути щедрою з вашими речами зараз, щоб потім вона була щедрою і зі своїми власними. - Духовність.
Віра піднімає наше уявлення про всесвіт та життя. Було б чудово прищепити дітям усвідомлення того, що вони складаються не просто з плоті і крові, але і з розуму, серця, душі і волі. І що рішення, прийняті ними в житті, повинні ґрунтуватися не тільки на тому, чого вимагають плоть і кров. - Чесність.
Діти, які з дитинства вчаться бути чесними, мають набагато більше можливостей залишатися таким же чесними дорослими. До того ж чесні люди, як правило, відчувають себе краще, більше насолоджуються життям і – мабуть, найголовніше – спокійніше сплять ночами. - Надія.
Надія додає сил, формує витривалість і рішучість. І навіть у важкі часи і в моменти відчаю допомагає нам йти вперед. - Уява.
Головне, що ми зрозуміли за останні 20 років: життя змінюється все швидше і швидше з кожним днем, а завтрашній день вже не схожий на сьогоднішній. І створюють цей новий світ ті люди, які вміють вмикати уяву. - Усвідомленість.
Виховання дітей, безумовно, важливе і відповідальне заняття, яке вимагає високого ступеню свідомості. Визначтеся з тим, хто ви і чого ви хочете, чого бажаєте досягти. І обов’язково навчіть цьому ваших дітей. - Тяга до знань.
Пристрасть до знань відрізняється від зубріння в школі заради отримання атестата. Вона прищеплюється в сім’ї. Так що читайте, задавайте питання, аналізуйте і піддавайте сумнівам разом з дітьми. - Природа.
Діти, які навчаються цінувати світ навколо, згодом і піклуються про нього. Ми часто просимо своїх дітей дотримуватися чистоти і порядку в будинку. Чому б нам не навчити своїх дітей дотримуватися чистоти і порядку перебуваючи за межами дому? - Можливість спробувати щось нове.
Діти повинні мати можливість пробувати нове, щоб дізнатися, що їм подобається і на що вони здатні. І, всупереч поширеній думці, це не вимагає великої кількості грошей. - Оптимізм.
Песимісти не змінюють світ. Це роблять оптимісти. - Уміння пишатися перемогами.
Святкуйте маленькі події в житті. Зрештою, ці невеликі досягнення з роками стають дедалі важливішим. - Прагнення до миру навколо.
Можливо, в світовому масштабі це і не в наших силах. Але чому б для початку не бути в мирі просто з оточуючими? - Самооцінка.
Діти, які навчаються цінувати себе, зазвичай більш впевнені в собі, мають почуття власної гідності і самоповаги. В результаті вони стають дорослими з власними цінностями, яких вони дотримуються. - Унікальність.
Наші відмінності роблять нас особливими. Допоможіть своїй дитині розкрити свій потенціал і продемонструвати з гордістю світу то, в чому її можуть оцінити належно. - Посиденьки у вас на колінах.
Це найкраще місце в усьому світі для читання книг, історій і просто для балаканини. - Домашнє вогнище.
Знати, що вдома тебе люблять і чекають, – одна з найприємніших і надихаючих речей у житті. Чи дає ваш будинок тепло вашій дитині? - Вірність вашому чоловікові (дружині).
Вірність у шлюбі – це поведінка не тільки наших тіл, але дій очей, розуму, серця і душі. І, так, діти помічають і дуже тонко відчувають такі речі. - Любов. А як же без неї?