Що подарувати дитині на Великдень?

Наближається Великдень! Свято, яке дарує щастя і добро та наповнює серця світлими відчуттями.

Ваші діточки та похресники чекають на подарунки, а ви не знаєте, що подарувати. Як ви гадаєте, яким має бути подарунок на Великдень? Звичайно, яскравим як писанка, солодким як паска, а ще доречним і приємним. І ми знаємо відповідь!

При виборі подарунка ви маєте обов’язково взяти до уваги вік та особисті вподобання малечі.

Діти до 1 року: подарунок для батьків

Немовля тільки починає пізнавати зовнішній світ. Хорошим вибором будуть іграшки, що розвиватимуть моторику, тактильні відчуття, зорові функції тощо. Але є, на наш погляд, стовідсотковий варіант – підвісні мобілі.

Над ліжечком кружлятимуть чарівні звірятка, квіточки тощо. Така іграшка допоможе розвивати пам’ять, навчить розрізняти кольори та форму. А ще малеча солодко засинатиме під заспокійливі приємні мелодії.

 

Діти 1-4 роки: творчість та активний відпочинок

У такому віці дітям подобаються звичайні та навчальні іграшки, конструктори, герої улюблених мультфільмів або комп’ютерних ігор тощо. Але більше за все на світі маленькі дітки люблять активний відпочинок. Ми можемо порекомендувати:

  • Велосипеди та самокати. Гасати по вулицях краще за все на новенькому дитячому велосипеді або ж самокаті! Двох- або трьохколісні ровери (в залежності від віку дитини) зможуть покращити фізичну форму та подарувати веселі години.

  • Обережно! Електромобілі-подарунки викликають посмішки! Якщо у вашій малечі відшукались гени Шумахера, зверніть увагу на дитячі електромобілі. Така іграшка витримує довгі катання по парковим доріжкам (звичайно, під пильним наглядом батьків).

 

  • Толокари. Якщо вам потрібен подарунок для дитині віком до 3 років!? Ми рекомендуємо толокари! Одна іграшка – безліч користі. Толокар не лише дарує малюкам розвагу, але і допомагає їм робити перші кроки.

Діти 5-10 років: імітація дорослих

У цьому віці з’являються нові захоплення та інтереси. Можна дарувати все, що пов’язане з технологіями, імітацією дорослого життя, навчальні конструктори та набори.

Цікавим подарунком для дівчаток будуть дитячі кухні, будиночки для ляльок, іграшкові праски, пральні машини тощо. Ми можемо порекомендувати безпрограшний подарунок для дівчаток – візочок для ляльки, що повністю зімітує звичайний візок для немовляти.

Для активного відпочинку для хлопчиків та дівчаток можна придбати велосипеди, скейтборди, біговели! Заїзди наввипередки з друзями – основний привід придбати роликові ковзани. Це чудовий варіант для тих діток, яким треба покращити поставу, рівень координації, розвивати м’язи чи просто непосидючих живчиків.

Дітей після 10 років вже потрібно питати про побажання. Чим старші вони стають, тим складніше вибрати подарунок. Але ми впевнені, що незалежно від вподобань, найкращим вибором для хлопчиків буде все, що пов’язане із спортивною тематикою, а для дівчаток – біжутерія, аксесуари для телефону, перша косметика.

Матеріал підготував магазин Horoshka http://horoshka.com.ua Приходьте до нас за якісними візочками від найкращих світових брендів, за дитячими ліжечками та іншими речами для малечі та облаштування дитячої кімнати. Ми також можемо запропонувати великий асортимент дитячого транспорту та іграшок для активного відпочинку.

Mini-Rivne

Якщо у Вас є новини, питання, пропозиції щодо співпраці - пишіть на mini.rivne@gmail.com

Залишити відповідь