П’ять найнеобхідніших геймерських аксесуарів

Комп’ютерні ігри ― доволі дороге задоволення. Зібрати ігровий комп’ютер і монітор до нього ― вже чималі витрати, але це лише необхідний мінімум. Адже для ігрових досягнень і комфорту під час гри знадобиться ще чимало аксесуарів. Розглянемо найнеобхідніші з них.

Гарнітура

Зрозуміло, що грати без звука просто неможливо. Причому геймеру необхідно чути, з якого боку підкрадається ворог, за напрямком звуку чітко визначати, звідки загрожує небезпека. Якщо вибухи та постріли не заважають оточенню, то можна під’єднати до комп’ютера колонки. Але на практиці така ситуація скоріше є нетиповою, тому без навушників ніяк не обійтися. Бажано, щоб це були саме ігрові навушники з висувним мікрофоном, через який в онлайн-іграх можна розмовляти з іншими гравцями.

Клавіатура

Якщо комп’ютер придбано, то якась клавіатура, скоріш за все, теж є. Але річ у тім, що звичайна клавіатура недовго витримає різкі натискання, що є типовими для ігрового процесу. Ігрова клавіатура значно міцніше, до того ж має багато додаткових функцій, що будуть корисними у грі.

Мишка

Знов-таки, грати можна будь-якою мишкою, але ігрові маніпулятори для цього набагато краще пристосовані. Вони відрізняються покращеною ергономікою, точністю позиціонування курсора та високою швидкістю відгуку, що дуже важливо для ігор.

Килимок

Можливо, найнеочевидніший аксесуар. Адже покупка ігрового килимка, що іноді коштує в десятки разів дорожче звичайного, може здатися суцільним марнотратством. Але насправді ігрові поверхні також роблять свій внесок в ігрові досягнення. Деякі з них розраховані на швидке ковзання маніпулятора для моментального переміщення курсора чи обертання камери. Інші, навпаки, забезпечують високу точність контролю положення курсора.

Крісло

Здається, що цей предмет меблів не має безпосереднього стосунку до гри. Але незручне крісло чи стілець дуже швидко нагадають про себе болями у спині, шиї, попереку. Саме тому комп’ютерне крісло слід також вважати необхідним аксесуаром. Його ергономіка саме розрахована на те, щоб можна було проводити довгі години за комп’ютером без шкоди для здоров’я.

Готліб Анна

автор статей, журналіст, копірайтер

Залишити відповідь